Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Akbank Ocak 2019 Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Personeli Alım İlanı

Akbank kendi internet sitesi üzerinden 2019 yılı personel alım ilanını yayımladı. 

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında, Türkiye geneli her şehirde faaliyet gösteren bankanın kadrosunda personel açığı bulunan şubelerine alımlar olacağı duyuruldu. 

Normal  personel ve Engelli personel alımı yapılacağının açıklandığı ilanda ayrıca tam zamanlı ve yarı zamanlı alım ilanları da yer aldı. Tüm bu koşulları ayrıntıları ile sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

AKBANK PERSONEL ALIM İLANI

Akbank’ın kendisine ait kariye sitesi üzerinden yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonlar ve alım yapılacak şehirlere dair paylaşılan bilgiler şu şekilde,

Alım Yapılacak Kadrolar;

Banka tam zamanlı olarak Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Personeli ve İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Personeli alımı yapıyor. İlanda tam zamanlı olarak ayrıca genel müdürlük bünyesine engelli personel alımı yapılacağı da duyuruldu. Yarı Zamanlı yayımlanan personel alım ilanında tek bir kadroda alım olacağı duyuruldu. Banka ilgili şubelerine yarı zamanlı Takım Asistanı alımı yapacak. 

Alım Yapılacak Şehirler

Alım yapılacak şehirlere dair banka şu bölgelerden alım olacağını duyurdu. Bursa Bölge, Doğu Anadolu Bölge,, Güneydoğu Anadolu Bölge, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu

BAŞVURU KOŞULLARI

Akbank personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar için belirlenen başvuru koşullarını kadrolara göre sizlere aktarıyoruz. 

Gişe Yetkilisi Başvuru Koşulları

Örgün Öğretim Lisans mezunu Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aramaktayız.

Çağrı Merkezi Başvuru Koşulları

Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak · İngilizce çağrıları karşılayabilecek düzeyde akıcı İngilizce konuşabilen, · İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli, · Dinamik, iletişimi kuvvetli · Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, · Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak

Takım Asistanı Alımı Başvuru Koşulları

TC vatandaşı olmak, Örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinde, 2, 3 veya 4. sınıf öğrencisi olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Haftada 3 tam gün çalışabilmek Microsoft Office programları ve Outlook kullanmayı bilmek,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

 Akbank personel alım ilanı başvuruları bankanın kendisine ait kurumsal kariyer web sayfası üzerinden yapılıyor. Başvuru koşullarına haiz olan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir, kurumun kariyer sayfasına üye olabilir ve başvurularını tamamlayabilirler. 

İlanlara ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın ve enter tuşuna basın. https://goo.gl/aWjGRW

Banka personeli alımlarından anında haberdar olmak için bizleri yakından takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir