Albaraka Türk Katılım Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alım İlanı Yayımladı

Albaraka Türk Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden bir ilan yayımladı. 

Hem bankacılık sektöründe yer alan meslek gruplarından personel alımı yapacağın ilan eden banka hemde güvenlik görevlisi gibi alanlarda da personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. 

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarına dair tüm ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Albaraka Türk Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden yayımladığı personel alım ilanında 10 farklı iş ilanı yayımladı. Bu iş ilanında yer alan kadrolarda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonların olduğu duyuruldu. 

Bu çerçevede bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolar şunlar;

Genç Albaraka Akademisi Çağrı Merkezi, Avukat, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Yazılım Uzmanı, Engelli Personel, İş Analisti, Genel Başvuru

BAŞVURU KOŞULLARI

Banka personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlamak zorundalar. Bu koşullar alım yapılacak kadrolara göre değişmekte olup ana başlıkları ile şu şekildeler,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak gibi genel koşulların tamamına haiz olmak Adayların ayrıca ilan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları da sağlamaları istiyor. 

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek, diğer önemli koşullar. 

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik olarak yapılacak olup adayların başvurudan önce kadrolar için yayımlanan tüm koşullara haiz olmaları gerekiyor. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanlarda yer kadrolar için adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilirler. 

İlan için; https://bit.ly/2URfRpO (bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir