Bank of China Turkey İki Kadroda Personel Alımı Yapıyor

Bank of China İstanbul Şişli’de bulunan banka birimine personel alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversite mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında duyurulan açık kadrolar, başvuru şartları ve ilan detayları haberimizde. 

BANK OF CHINA PERSONEL ALIMI

Bank of China tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan iki açık kadro şu şekilde adaylara duyuruldu. IT Operator ve IT Infrastructure Assistant Specialist.

Bu iki kadro için yayımlanan personel alım ilanında yer alan başvuru şartları ise şu şekilde,

BAŞVURU ŞARTLARI

Bank of China’nın Türkiye birimlerine ilan edilen kadrolarda yapılacak alımlar için belirlenen başvuru koşulları şu şekilde,

Kadrolar ile ilgili üniversite bölümlerinden mezun olmak, İleri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip olmak, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü olmak, sonuç odaklı ve sistematik çalışmak, 2 mesleki deneyime sahip olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bank of China personel alım ilanını adaylara kariyer siteleri üzerinden duyurdu. Adaylar başvurularını bu kariyer sitelerine üye olduktan sonra elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi:  https://bit.ly/2LGw0Zy (Verilen bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın) 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir