Banka Personeli Alım İlanları: Güvenlik, Gişe Personeli, Tahsildar ve Diğer Pozisyonlar

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren 5 farklı banka yayımladıkları alım ilanları ile kadrolarında oluşan personel ihtiyacını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu kadrolara yapılacak olan banka personeli alım ilanlarını; ilanı yayımlayan bankalara göre tek tek sizlere aktarıyoruz. 

MAYIS AYI BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI

Kamu İlanları olarak 5 farklı banka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derlediğimizi sizlere yukarıda belirtmiştik. Bu beş banka arasında Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Albaraka Türk Bankası, Fibabanka ve Denizbank. 

Bu bankalar tarafından yayımlanan ilan metinlerinde yer alan kadroları aşağıda ayrıntıları ile aktarıyoruz. 

Fibabanka Personel Alım İlanı

Şube Dışı Satış Danışmanı, Operasyon ve İşletim Uzman Yardımcısı, KOBİ Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı, Big Data Engineer, Sharepoint Yazılım Uzmanı, Sistem Yönetim Uzmanı, Perakende Bankacılık Finansal Hizmetler Yöneticisi, Arayüz Geliştirme Uzmanı, Yardım Masası ve Talep Yönetimi Uzmanı.

Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Alım İlanı

Genç Albaraka Akademisi Çağrı Merkezi, Avukat, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Güvenlik Görevlisi, Yazılım Uzmanı, Engelli Personel, İş Analisti, Genel Başvuru

Akbank Personel Alım İlanı

Gişe Personeli, Çağrı Merkezi Personeli, Yarı Zamanlı Gişe Personeli, Takım Asistanı ile Engelli Genel Müdürlük, Engelli Personel Gişe Yetkilisi, Engelli Personel Çağrı Merkezi.

Denizbank Personel Alım İlanı

Deneyimli adayların başvuru yapabileceği kadrolar arasında İletişim Merkezi Asistanı, KOBİ Bnakacılığı Portföy Yöneticisi; yeni Mezun adayların başvuru yapabileceği Denizbank ilanlarında 3 kadroda alım olacağı bildirildi. İlanlara göre bu kadrolar Telefonda Satış Temsilcisi, Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı, Mobil Satış Temsilcisi.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Personel Alım İlanı

Şube Asistanbı, Engelli Şube Asistanı, Aktif Satış Temsilcisi, POS Satış Temsilcisi, Yatırım Danışmanı, Yatırım Merkezi Yöneticisi, Mişavir Avukat, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Müşteri İlişkileri, Şube Asistanbı (Dönemsel), Stajyer, Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Proje Uzman Yardımcısı, Deneyimli Şube İşlem Yetkilisi.

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARINA DAİR DETAYLAR

Yukarıda siz okuyucularımız için banka personeli alım ilanlarını kadro kadro aktardık. Bu ilanlarda yer alan kadrolar için başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden banka ilanlarına ulaşabilirler.

Akbank banka personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Türkiye Ekonomi Bankası banka personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Albaraka Türk Bankası banka personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Fibabanka banka personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Denizbank banka personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir