Banka Personeli İş İlanı: Vakıf Katılım Bankası Deneyimli/Deneyimsiz Personel Alıyor

Banka personeli alımı için yeni ilanlar yayımlandı. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanı Vakıf Katılım Bankası tarafından adaylara duyuruldu. 

Yayımlanan banka personeli alım ilanında yer alan açık kadro bilgileri ile bankanın genel olarak adaylardan talep ettiği başvuru şartlarını detayları ile haberimide derledik.

VAKIF KATILIM BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Vakıf Katılım Bankası yayımladığı personel alım ilanında 6 farklı kadro için alım olacağı bilgisini verdi. Bu kadrolardan bir tanesi tüm adaylar için geçerli genel başvuru kadrosu olurken diğer 5 kadro bankanın ihtiyaç duyduğu alanlarda olacak. 

Banka tarafından ilan edilen alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında aşağıda yer alan pozisyonlar bulunuyor. 

İnsan Kaynakları Analisti

Süreç Geliştirme Yetkilisi

Süreç Geliştirme Yetkili Yardımcısı

Genel Başvuru

Yazılım Geliştime Mühendisi

İş Analisti

Business Intelligence Developer

AÇIK KADROLAR İÇİN BELİRLENEN BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanında yer alan açık kadrolar için belirlenen başvuru koşulları değişkenlik gösteriyor. Sizlere bu koşullarını öncelikle genel başvuru kadrosu için aktaracağız. Daha sona diğer kadrolar için talep edilen koşulları ana başlıkları ile paylaşacağız. 

Genel Başvuru İçin Talep Edilen Koşullar

Vakıf Katılım Bankası genel başvuru kadrosu iş ilanına başvuru yapacak adayların,

”Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Katılım bankacılığı alanında tecrübeli, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, Banka tecrübesi olmayan adaylar için; erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak” şartlarını sağlamaları isteniyor. 

Diğer Kadrolar için Öne Çıkan Koşullar

Diğer kadrolar için başvuruda bulunmak isteyecek adaylardan talep edilen koşullar.

Talep edilen öğrenim seviyesinden mezun olmak, her kadro için ayrı ayrı belirlenen yaş şartını sağlamak, kadrolar için talep edilen deneyim şartına haiz olmak, deneyimli veya deneyimsiz olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vakıf Katılım Bankası personel alım ilanı için başvurular ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Bu ilan için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

İlana nasıl ulaşacaksınız?

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, internet satırına yapıştırıp ve enter tuşuna basarak ilan metinlerine ulaşabilirsiz.

Vakıf Katılım Bankası personel alım ilanı: https://bit.ly/2MlzaE3

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir