Banka Personeli ve Banka Şubelerine İşçi Alım İlanı

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren 11 farklı banka kadrolarında bulunan eksik kadrolar için ilanlar yayımladı. Gün içinde yayımlanan yeni ilanların yanı sıra başvuru süreci devam eden ilanlarında bulunduğu alımlar için tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

BANKA PERSONEL ALIM İLANLARI

Bankalarda veya banka şubelerinde çalışmak isteyen adaylar için halen başvuruda olan alım ilanlarını derledik. Bu ilanlar kariyer siteleri üzerinden ilan edilen ve çok sayıda banka tarafından yayımlanan ilanlar olup farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için alımlar bulunuyor. 

Bankaların genel müdürlük birimleri ile banka şubelerine yapılacak olan personel alımlarında normal vatandaşların yanı sıra engelli adaylar içinde ilanlar bulunuyor. 

11 FARKLI BANKA PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLADI

Engelli ya da normal vatandaşlar için banka personeli alımı yapacağını ilan eden bankaların listesini sizlere aktarıyoruz. 

Alım Yapacak Bankalar: Denizbank, İNG Bank, Creditwest Bank, Aktif Yatırım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, Fibabanka, Burgan Bank, TurkishBank, Şekerbank, Anadolubank.

BANKA PERSONELİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Banka Personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan çok sayıda alanda bankaya ve alım yapılacak pozisyona göre başvuru koşulları talep ediliyor. 

Bu başvuru koşullarını ve bankaların adaylardan talep ettikleri özellikleri aşağıda aktarıyoruz. Ancak adayların burada şu konuya dikkat etmeleri gerekiyor. Bu başvuru koşulları bankadan bankaya ve alım yapacak kadrodan kadroya göre değişiyor.

Türk vatandaşı olmak, Öğrenim şartını sağlamak, Vardiyalı olarak çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu banka personeli alım ilanlarında çok sayıda kadro için ilan bulunuyor.

Hem banka personeli pozisyonlarına yapılacak alım ilanlarının bulunduğu duyurularda hemde şoför, güvenlik gibi kadrolarda işçi alımları yapılıyor. 

İşte Açık Pozisyonlar

Şoför, Mevsimlik Asistan, Şoför, Yönetici Asistanı, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Gişe Yetkilisi, Yarı Zamanlı Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi, sistem Uzmanı, Destek Görevlisi, Şube İşlem Yetkilisi, Müşteri Danışmanı, Aktif Satış Temsilcisi, 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Bankacılık sektörü için yayımlanan tüm ilanlara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu bağlantı sayesinde ilanları banka banka ya da kadro kadro görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

İlanlar için mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlanlara ulaşmak için: https://bit.ly/2vNtfwh 

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir