Banka Şubelerine Bilgisayar Kullanabilen Tecrübesiz Arşiv Personeli Alınıyor

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) kadrosunda eksik bulunan kadrolar için kariyer siteleri üzerinden personel ilanı yayımlaya devam ediyor. 

İlanlarını sürekli güncel tutan banka yeni ay itibariyle yapmış olduğu güncelleme ile yeni bir kadrodan personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. 

Banka tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan tüm ayrıntıları Kamu İlanları olarak sizlerle aktarıyoruz. 

TEB ARŞİV PERSONELİ ALIM İLANI

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yayımlanan ilan edilen duyuruda, alımların İstanbul’da olacağı bildirildi. Arşiv Görevlisi kadrosuna yapılacak alımlar için iş tanımı yayımlayan banka şu bilgileri adaylara duyurdu.

”Özlük dosyalarına personel evraklarının mevzuata uygun şekilde yerleştirilmesi Özlük dosyasından muhafaza edilmesi gereken evrakların sisteme taranması”

BAŞVURU KOŞULLARI

İş tanımında yer alan görevleri yapabileceğini düşünen adaylar için aşağıda yer alan koşullar yayımlandı. Bu koşulları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. 

Banka tarafından yayımlanan ilanda ilk çeken başvuru koşulu deneyim konusunda oldu. Banka Arşiv Görevlisi alım ilanına tecrübeli adayların yanı sıra tecrübesiz adaylarında başvuru yapabileceğini açıkladı. 

1 Temmuz 2019 tarihinde yayımlanan ilanda ise dört özel koşul bulunuyor. Öğrenim durumu ile çalışma sistemine dair bildirilen bu özel koşullar maddeler halinde şu şekilde;

* Meslek Yüksek okullarının Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinden mezun

* MS Office uygulamalarını kullanabilen

* Disiplinli ve detay hakimiyeti yüksek

* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Bu koşulların yanı adayların ayrıca bankacılık sektöründe çalışan adaylardan talep edilen genel koşullara da haiz olmaları gerekiyor. Bu koşullar Türk vatandaşı olmak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan için talep edilen başvuru koşullarını sağlayan adaylar, başvurularını elektronik olacak yapacaklar. Türkiye Ekonomi Bankası’nın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapılacak alımlar için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlan bağlantısı: https://bit.ly/307hXAh

Bağlantıyı kopyalayıp, internet tarayıcısına yapıştırın ardından enter tuşuna basarak adrese gidin.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir