Banka Şubelerine En Az Lise Mezunu Banka Güvenlik Personeli Alım İlanı

Banka personeli alım ilanlarını siz okuyucularımızla zaman zaman paylaşıyoruz. Bankaların İnsan Kaynakları Genel Müdürlükleri aracılığıyla ya da anlaşmalı kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlarda çok sayıda kadro için alım ilanları bulunuyor. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza Denizbank tarafından yayımlanan ve bankanın İstanbul’da yer alan banka şubeleri için ilan edilen Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını derledik. 

DENİZBANK GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Denizbank tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında 18 iş ilanı bulunuyor. Bu ilanlar bankanın farklı şehirlerde bulunan şubeleri için yayımlandı. İlanlarda yer alan bazı kadrolar şunlar:

18 Kadroda İş İlanı

Telefonda Satış Temsilcisi, Bireysel Bankacılık Satı Yöneticisi, Sızme Testi Güvenlik Mühendisi, Net yazılım Mühendisi, Kredi Risk Modelleme Uzmanı,  Perakende Banka Proje Yönetimi Yetkilisi, Şube Operasyon Yetkilisi, Linux Sistem Yöneticisi, Sistem Mühendisi, Mobil Satış Temsilcisi, 

Bu Kadroların Dışında

Yukarıda yer verdiğimiz bu pozisyonların dışında Denizbank, Güvenlik Görevlisi kadrosuna personel alımı yapacağını açıkladı. 

Deneyimli veya deneyimsiz adayların başvuru yapabileceği güvenlik görevlisi kadrosu için banka adaylardan belirli şartların sağlanması istiyor. Bu şartları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. İşte bankanın talep ettiği o koşullar

BAŞVURU KOŞULLARI

Denizbank tarafından yayımlanan Güvenlik Görevlisi alım ilanı başvuru şartları;

* 1986 yılı ve sonrası doğumlu,

* Özel Güvenlik sektöründe minimum 2 yıl deneyimli,

* Güler yüzlü ve dinamik, Dış Görünümüne özen gösteren,

* Vardiyalı çalışmaya uygun, X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası olan,

* 5188 sayılı yasa kapsamında 5 yıl geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesi olan,

* Askerlik hizmetini tamamlanmış. (Erkek adaylar için)

Banka bu şartların dışında adayların ayrıca öğrenim şartını sağlamalarını istiyor. İlan metninde yer alan bilgilere göre Denizbank Güvenlik Görevlisi alım ilanına Lise (Mezun), Ön Lisans (Öğrenci), Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun) adaylar başvuru yapabilecek. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi Denizbank personel alım ilanını kariyer siteleri üzerinden yayımlıyor. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bu kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak yapıyor. 

İlana başvuruda bulunmak için parantez içinde verdiğimiz bağlantıyı ( https://bit.ly/2L32fBI ) kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir