Banka Şubelerine En Az Lise Mezunu Onlarca Kadroda Personel Alınıyor

Türkiye geneli faaliyet gösteren bankalar yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar yer alıyor.

Kamuilanlari.com olarak bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan bu detayların tamamını sizler için derledik.

Alım yapılacak banka personeli açık kadroları, banka personeli alımlarına başvuruların yapılma sürecine ilişkin bilgiler ve ilanlara başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz.

BANKA PERSONELİ ALIMLARI

Nisan ayı ortası itibariyle şubelerine banka personeli alımı yapacağını duyuran bankaların listesi; 

Akbank, Garanti Bankası Türkiye Finans Katılım Bankası, Anadolubank, Aktif Bank, Yapı Kredi Bankası, Burgan Bank, ICBC Turkey Bank, Şekerbank, Fibabanka, Türkiye Ekonomi Bankası.

HANGİ KADROLARDA ALIMLAR YAPILACAK?

Farklı il ve ilçelerde bulunan banka şubelerine personel alımı yapacağını duyuran bankaların, yayımladıkları personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları grup grup sizlere aktarıyoruz. 

1. Grup Personel Alım İlanları

Bankalar tarafından yayımlanan alım ilanlarında yer alan kadrolardan bazıları. Gişe İşlem Personeli, Gişe İşlem Personel Yardımcısı, Gişe Asistanı, Banko Memuru, Müşteri Danışmanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Girişimci Bankacılık Şube Yetkilisi, Makam Şoförü, Güvenlik Görevlisi, Proje Asistanı,

2. Grup Personel Alım İlanları

Banka personeli alım ilanlarında yer alan diğer açık kadrolar; Proje Uzmanı, Pazarmala Yetkilisi, Satış Temsilcisi, Yazılım Uzmanı, İnsan Kaynaklarıi Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Aktif Satış Temsilcisi, Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yatırım Merkezi Yöneticisi,  Yatırım Danışmanı.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuru yapacak adayların bilmeleri gereken noktalardan birisi de her ilan için ayrı ayrı başvuru şartının bulunmaması. 

Bu başvuru şartları bankadan bankaya, kadrodan kadroya hatta farklı bankaların aynı kadro için yayımladıkları ilanlara göre değişebilir. Bu konuda adayların ilan metinlerini iyi incelemeleri gerekiyor.

İlanlarda başvuru ortak koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak (askerliğini yapmış olmak, tecilli durumda bulunmak yada yapmış sayılmak), güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

Mesleki şartlar;

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak.

BAŞVURU VE İLAN DETAYLARI

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olarak elektronik olarak yapacaklar. 

İlanın yayımlandığı site için; https://bit.ly/2I3UcnI

NOT: Bağlantıyı kopyalayın, İnternet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın yada sağ tık yapıp bağlantı adresine git seçeneğine tıklayın.  

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir