Banka Şubelerine Personel Alım İlanları: Arşiv Görevlisi, Banko Memuru ve Vergi Yetkilisi

81 ilde faaliyet alanı bulunan bankalar yayımladıkları ilanlar ile kadrolarını güçlendirmeyi amaçlıyorlar.

Bunun için yayımladıkları ilanlarını sürekli güncel tutan bankalar için yayımlanan yeni ilanları sizlerle sürekli paylaşıyoruz. Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde de siz okuyucularımıza 3 farklı bankanın çeşitli kadrolarda yayımladıkları ilanları derledik. 

İşte o bankalar ve yayımladıkları ilanlarda yer alan kadrolar.

3 BANKADAN 3 KADRODA PERSONEL ALIMI

Personel alımı için ilan yayımlayan ve sizler için haberimizde buluşturduğumuz bankalar Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Fibabanka ve Türkiye Finans Katılım Bankası. 

Bu bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar ve bu kadrolara dair başvuru şartları şu şekilde,

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yayımlanan personel alım ilanında Arşiv Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. 

Fibabanka personel alım ilanında yer alan açık kadro ise Gişe Yetkilisi pozisyonu. 

Türkiye Finans Katılım Bankası yayımladığı duyurusunda Vergi ve Mevzuat Personeli alımı yapacağını açıkladı. 

BANKA ŞUBELERİNE PERSONEL ALIM İLANI

Banka şubeleri tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere adayların sağlamaları gereken genel koşullar hemen hemen her alım ilanında yer alan şartlardan oluşuyor. Bu şartlar Türk vatandaşı olmak, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak gibi şartlardan meydana geliyor. 

Arşiv Görevlisi

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yayımlanan bu personel alım ilanında alımların önlisans düzeyinden olacağı belirtildi. Banka bu kadro için tecrübeli, tecrübesiz adayların başvuru yapabileceğini açıklarken bu personelin görevini, ”Özlük dosyalarına personel evraklarının mevzuata uygun şekilde yerleştirilmesi Özlük dosyasından muhafaza edilmesi gereken evrakların sisteme taranması” olarak açıkladı.

Başvuru Şartları Meslek Yüksek okullarının Bilgi ve Belge Yönetimi bölümlerinden mezun MS Office uygulamalarını kullanabilen Disiplinli ve detay hakimiyeti yüksek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Gişe Yetkilisi

Fibabanka’nın ihtiyaç duyduğu bu kadro için önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kadro için adayların görev tanımında, ”Günlük nakit işlemlerini ve nakit yönetim işlemlerini hatasız olarak gerçekleştirmek, Kasa işlemleri ve ATM işlemleri için gerekli kontrolleri yapmak, EFT, Swift, çek, senet işlemlerini yapmak,” ifadeleri yer aldı.

Başvuru Şartları: Gişe Yetkilisi kadrosu için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken şartlar şunlar: 1990 ve sonrası doğumlu, Şube operasyon Gişe biriminde en az 1 yıl tecrübe sahibi, İletişim ve temsil becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı iş anlayışı olan, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip.

Vergi ve Mevzuat Yetkilisi

Türkiye Finans Katılım Bankası bu kadro için sadece belirli bölümlerden mezun lisans mezunu adayların başvuru yapabileceğini açıkladı. Bu kadro için başvuruda bulunacak personel adayları  konusuyla ilgili mevzuatın takip edilmesi ve Şirkete olan etkilerinin analiz edilmesi ve gerekli önerilerin sunulması görevlerini yürütecekler.

Başvuru Şartları; Bu kadro için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce şu hususlara dikkat etmeliler. Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Muhasebe vb. lisans bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Bankaların Muhasebe ve Finans bölümlerinde minimum 3 yıl çalışmış, Bankacılık Mevzuatı ve diğer ilgili mevzuatlarına yeteri düzeyde bilgi sahibi, Microsoft Office Uygulamalarına iyi derecede kullanabilen(Excel, Word, PowerPoint), Excel ve araçları üzerinden etkin raporlama ve analiz yapabilen.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Bu 3 kadro için başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Başvurular için aşağıda yer alan bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

TEB İlanı için:  https://bit.ly/307hXAh

Fibabanka ilanı için:  https://bit.ly/2XjtOsW

Türkiye Finans Katılım Bankası İlanı için: https://bit.ly/32q9BFW

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir