Banka Şubelerine Yetiştirilmek Üzere Banka Memuru Alım İlanları

Banka şubelerine personel alımı yapacak olan bankalar yeni hafta başı itibariyle ilanlarında yenileme yaptılar. Bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda çok sayıda kadroda personel alımı olacağı duyuruldu. 

Bu ilanlarda hem yetiştirilmek üzere hem tecrübesiz hemde tecrübeli adaylar arasından personel alım ilanları bulunuyor. 

İlanların çok büyük bir kısmı önlisans ve lisans mezunu adaylar için yayımlanırken lise mezunu adaylar için de bazı kadrolarda alımlar yapılacağı açıklandı. İlanlarda yer alan bu detaylar haberimizde. 

BANKA ŞUBELERİNE PERSONEL ALIM İLANI

Banka şubeleri için yayımlanan personel alımları kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor. Çok sayıda banka tarafından farklı şehirlerde bulunan banka şubeleri için yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli pozisyonlar yer alıyor. 

Bu bilgilerin ardından ilan yayımlayan bazı bankaları sizlere aktarıyoruz. 

Garanti Bankası, Fibabanka, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Denizbank, Anadolubank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Aktif Yatırım Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası, İNG Bank, Yapı Kredi Bankası, Burgan Bank, Creditwest Bank.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadroları sizlere aktarıyoruz.

İlanlarda en az lise mezunu adaylar için Güvenlik Görevlisi kadrosu ile Satış Temsilcisi, Çağrı Merkezi Personeli kadroları için ilanlar bulunuyor. Ayrıca bazı bankalar Makam Şoförü alımı içinde en lise mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan edildi. 

Önlisans ve lisans mezunu adaylar için ise onlarca kadro bulunuyor. Bu kadrolar arasında Şoför, Çağrı Merkezi Personeli, Gişe İşlem Yetkilisi, Yarı Zamanlı Gişe İşlem Yetkilisi, Yönetici Asistanı, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Destek Görevlisi, Şube İşlem Yetkilisi, Müşteri Danışmanı, Aktif Satış Temsilcisi gibi kadrolar ön plana çıkıyor.

KİMLER BANKA PERSONELİ ALIMLARINA BAŞVURU YAPABİLİR?

Banka personeli alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların sağlamaları gereken çok sayıda koşul bulunuyor. Bu koşullar alım yapılacak kadroya göre şekilleniyor. 

Bu koşullar genellikle, 

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahkum olmamak, Güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, Öğrenim şartını sağlamak, Vardiyalı olarak çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan edilen kadrolar için yayımlanan alımlara başvurular, ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapılacak. Bu ilanlara ve alım yapacak bankaların yayımladığı ilan metinlerine ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

İlanlar için mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı https://bit.ly/2vNtfwh kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir