Bankalara En Az Lise Mezunu Gişe Yetkilisi, Şoför ve Güvenlik Alım İlanı

Yaz döneminin de başlamasının ardından çok sayıda banka personel alım ilanında yeni kadrolara yer verdiler. Banka memuru kadrolarının yanı sıra bankada diğer pozisyonlar için yayımlanan personel alım ilanlarında adayların yakından takip ettiği meslek gruplarında alım yapılacağı bildirildi. 

Bu çerçevede geçtiğimiz günlerde yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan banka personeli alımlarına dair detaylar sizlerle. 

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI

Banka personel alım ilanlarının neredeyse tamamına yakını kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor. Bu çerçevede bu siteler üzerinden ilan yayımlayan bankalar şunlar;

Türkiye Ekonomi Bankası

Denizbank

Türkiye Finans Katılım Bankası

Garanti Bankası

BANKA İLANLARI VE KADRO DETAYLARI

4 farklı banka tarafından ilan edilen personel alımlarında yer alan açık kadrolar şunlar:

Türkiye Finans Katılım Bankası

Türkiye Finans Katılım Bankası yayımladığı bir ilan ile Makam Şoförü alımı yapacağını duyurdu. Bu personel alım ilanına en az lise mezunu ve dengi okullardan mezun olmuş olan adaylar başvuru yapabilecek. 

Garanti Bankası

Garanti Bankası tarafından ilan edilen banka personeli alım ilanında alımların Müşteri Danışmanı kadrosuna olacağı bildirildi. Bu kadro için yapılacak personel alımlarına 30 yaşını aşmamış lisans mezunu adaylar başvuru yapabilcek. 

Denizbank

Denizbank ilgili banka şubelerinde görevlendirmek için yayımladığı personel alım ilanında en az lise mezunu adaylar arasından Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını ilan etti.

Türkiye Ekonomi Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası yayımladığı alım ilanında çeşitli pozisyonlarda personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. Banka ilanında Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Gişe Yetkilisi ve Tahsilat Yetkilisi alımı yapacağını açıkladı. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Adayların banka personeli alım ilanları için sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. Kadrodan kadroya değişen bu koşullar hatta aynı kadro için farklı bankaların ilanlarında bile farklılık gösteriyoruz. 

O koşullar genel başlıkları ile şöyle: Türk vatandaşı olmak, kadrolar için belirlenen tüm özel koşullara haiz olmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, tecilli olmak yada muaf tutulmak. 

İlanlara Dair Detaylar

Türkiye Ekonomi Bankası personel alımı için TIKLAYINIZ

Denizbank personel alımı için TIKLAYINIZ

Türkiye Finans Katılım Bankası ve Garanti Bankası personel alımı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir