Bankalara En Az Lise Mezunu Personel Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Bankalar yayımladıkları alım ilanları ile çeşitli meslek gruplarında personel alımı yapıyorlar. Bu alımlarda en az lise mezunu olmak kaydıyla çeşitli öğrenim düzeyinden mezun adaylar için alım ilanları bulunuyor. 

İlanlarda yer alan kadrolar ve banka personeli alım ilanlarına başvuru detayları sizlerle.

BANKA PERSONELİ ALIMI YAPACAK BANKALAR

Bankalar ilgili şubelerinde görevlendirmek üzere yayımladıkları alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruyorlar. Bu çerçevede kariyer sitelerinde üzerinden ilan yayımlayan bankaların listesi şu şekilde,

Türklandbank, Yapı Kredi Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Denizbank, Creditwest Bank, Garanti Bankası, İNG Bank, ICBC Bank Turkey, Turkishbank, Burgan Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası, Aktif Yatırım Bankası.

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARINDA YER ALAN KADROLAR

Yukarıda yer alan bankaların adaylara yönelik duyurularında çok sayıda pozisyon için açık kadrolar bulunuyor. Bu kadrolarda en az lise mezunu olmak üzere önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonlar yer alıyor. 

Bu pozisyonlar şunlar; 

İlan metinlerinde yer alan açık kadrolar; , Yönetici Asistanı, Mobil Satış Temsilcisi, Tercüman, Operasyon Destek Görevlisi, Müfettiş Yardımcısı, Yönetici Adayı, Gişe Yetkilisi, Direkt Satış Yetkilisi, Bireysel Kredi Tahsis Analitiği Uzmanı, İş Analisti, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Yarım Zamanlı Gişe Yetkilisi, Ofis Destek Yetkilisi, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi, Kanuni Takip Dış Kaynak, Çağrı Merkezi Temsilcisi, Şube İşlem Yetkilisi, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Aktif Satış Temsilcisi, Müşavir Avukat, Mobil Satış Temsilcisi, Tercüman, Operasyon Destek Görevlisi, Müfettiş Yardımcısı 

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar; hangi kadro için başvuru yapacaklarsa o kadro için ilan yayımlayan bankanın belirlediği koşullara haiz olmak zorundalar. 

Farklı bankalar aynı kadrolar için bile farklı başvuru koşulları talep edebilirler. Peki bankalar adaylardan ne gibi şartlar talep ediyorlar? İşte bu sorunun yanıtı;

Bankaların adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum olmaması gibi genel koşulların tamamına haiz olmaları gerekiyor. Adayların ayrıca ilan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi şartları da sağlamaları istiyor. 

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek, diğer önemli koşullar. 

İLAN DETAYLARI VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın duyurulduğu kariyer sitesi üzerinden yapmaları gerekiyor. 

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar yanda yer alan bağlantıyı kullanabilirler.  (https://goo.gl/wA5GRj)

NOT: Bağlantıyı kopyalayın, İnternet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın yada sağ tık yapıp bağlantı adresine git seçeneğine tıklayın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir