Bankalara Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Makam Şoförü ve Müşteri Danışmanı Alınıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası ile Garanti Bankası banka personeli alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

Bankalar tarafından personel alım ilanında yer alan Makam Şoförü ve Müşteri Danışmanı kadrolarını sizler için inceliyoruz. 

MAKAM ŞOFÖRÜ ALIM İLANI

Türkiye Finans Katılım Bankası yayımladığı bir ilan ile Makam Şoförü alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar başvuruda bulunabilecekler. 

İlan İçin Talep Edilen Koşullar

Türkiye Finans Katılım Bankası ilana başvuruda bulunacak adayların en az 2 yıl deneyimli olmasını istiyor. Bu koşulun yanı sıra adayların ayrıca yabancı bir yöneticiye hizmet edeceğini bu yüzden ileri derecede İngilizce dil bilgisine sahip olunması gerektiği belirtildi. 

Bu koşullara ek olarak ayrıca;

B Sınıfı ehliyet sahibi, En az lise mezunu, İstanbul’daki kurumsal firmalarda en az 3 yıl Makam Şoförü olarak çalışmış, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İleri sürüş teknikleri konusunda eğitimli.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIM İLANI

Garanti Bankası yayımladığı ilanında bu kadro için çeşitli şehirlerde alım olacağını duyurdu. Bu kadroya en lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabiliyor.

Başvuru şartları konusunda 

Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak, pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek olmak, ilanın yayımlandığı ilde ikamet etmek yada edebilecek olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak ve müşteri memnuniyetine önem vermek. 

İLANLARA BAŞVURULAR

İlanlara başvurular elektronik olacak yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyecek adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

Müşteri Danışmanı ilanı için: https://bit.ly/2YPWhb6

Makam Şoförü ilanı için: https://bit.ly/2HzB9QR

Bağlantı adresini kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir