Bankalara Tecrübeli/Tecrübesiz Gişe, Banko Personeli Alımı Yapılıyor

Kariyer siteleri üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlayan bankalar bu alım ilanları ile deneyimli, deneyimsiz, yeni mezun, öğrenci, stajyer, uzman statülerde personel alımları yapıyorlar. 

Alım yapılacak kadrolara göre değişen öğrenim şartı ile yapılacak olan bu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların izleyecekleri basamakları adım adım aktarıyoruz. 

BANKA PERSONELİ ALIMI YAPAN BANKALAR

Kariyer siteleri üzerinden personel alım ilanı yayımlayan bankalar arasında Türkiye Finans Bankası, Burgan Bank, Vakıf Katılım Bankası, Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, ICBC Bank, Creditwest Bank ve Garanti Bankası bulunuyor. 

BANKA PERSONELİ ALIM KADROLARI

Yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapacağını duyuran bankaların yayımladıkları ilanlarda yer alan açık kadrolar,

Şube Asistanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Yarı Zamanlı Gişe Yetkilisi, Müşteri Danışmanı, Yönetici Asistanı, Tahsilat Yöneticisi, Şube Gişe İşlem Yetkilisi, Sistem Uzmanı, Veri Ambarı Uzmanı, Varlıklı Banka Yetkilisi, Şube Girişimci Yetkilisi, Kariyer Yönetimi Yetkilisi, Gezici Gişe Yetkilisi Yardımcısı, Yazılım Uzmanı, Analist, Engelli Gişe Yetkilisi, Strateji Yöneticisi, Aktif Şatış Temsilcisi, Müşavir Avukat, Müfettiş, Direkt Satış Temsilcisi, 

BAŞVURU KOŞULLARI

Bankacılık sektöründe kariyer hedefi planlayan adayların sağlamaları gereken genel şartlar bulunuyor. Bu genel şartların haricinde adayların ilan edilen pozisyonlar için belirlenen tüm özel koşulları sağlamaları gerekiyor. 

Adaylardan sağlamaları istenilen bu genel ve kariyer odaklı özel koşulları aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olduktan sonra elektronik olarak yapacaklardır. Başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları inceleyebilir.

Alım Yapacak Olan Bankaların ilanları için; https://goo.gl/wA5GRj (İlana ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir