Denizbank En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Denizbank anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu.

Farklı kadrolarda personel alımı yapacağını ilan eden Denizbank personel alım ilanında Güvenlik Görevlisi pozisyonu içinde başvuru kabul edeceğini duyurdu. 

Denizbank bünyesinde Güvenlik Görevlisi kadrosunda çalışmak isteyen adaylar için yayımlanan bilgileri paylaşıyoruz. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Denizbank ilan edilen Güvenlik Görevlisi kadrosu için yapmış olduğu alım açıklamasında, ”DenizBank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde Genel Müdürlüğümüzde görevlendirmek üzere Güvenlik Görevlisi alınacaktır.” bilgisini verdi. 

Bu Bağlamda;

İlan için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken ve Denizbank tarafından yayımlanan başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

İlana başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmaması şartlarına haiz olmaları gerekiyor. 

Ancak alımlarda belirleyici olacak koşullar şunlar;

”En az Lise Mezunu, 1986 yılı ve sonrası doğumlu, Özel Güvenlik sektöründe minimum 2 yıl deneyimli, Güler yüzlü ve dinamik, Dış Görünümüne özen gösteren, Vardiyalı çalışmaya uygun, X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası olan, 5188 sayılı yasa kapsamında 5 yıl geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesi olan, Askerlik hizmetini tamamlanmış. (Erkek adaylar için)”

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK

İlan için talep edilen başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını, ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlan Bağlantısı: https://bit.ly/2M0bR2l

Kırmızı olarak verdiğimiz bağlantıyı seçerek kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir