Denizbank En Az Lise Mezunu Personel İlanı: Tahsilat Asistanı, Satış Temsilcisi, İletişim Merkezi

Denizbank personel alım ilanlarını kurumsal kariyer sitesi üzerinden adaylara duyuruyor. Bu site bankaya direkt bağlı olup ilanlara başvurular bu site üzerinden yapılıyor. 

Bu bağlamda; Denizbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında bulunan kadrolara başvuru yapacak adayların bilmeleri gereken tüm detayları aşağıda aktarıyoruz. 

DENİZBANK PERSONEL ALIM İLANI

Denizbank’ın kendisine ait kariyer sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında alımların iki farklı kategoride yapılacağı duyuruldu. İlana göre banka hem deneyimli hemde yeni mezun adaylar arasından çok sayıda personel alımı yapacak. 

Denizbank Açık Kadrolar

İlan metninde yer alan deneyimli ve yeni mezun kadroları;

Deneyimli adayların başvuru yapabileceği kadrolar arasında İletişim Merkezi Asistanı, KOBİ Bnakacılığı Portföy Yöneticisi kadrolarında alım olacağı duyuruldu.

Yeni Mezun adayların başvuru yapabileceği Denizbank ilanlarında 3 kadroda alım olacağı bildirildi. İlanlara göre bu kadrolar Telefonda Satış Temsilcisi, Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı, Mobil Satış Temsilcisi.

Lise Mezunu Yayımlanan Kadrolar: 3 kadro için lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Telefonda Satış Temsilcisi; Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı, Mobil Satış Temsilcisi.

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Alım yapılacak kadrolar için yayımlanan ilan metinlerinde alım yapılacak şehirler şöyle açıklandı. 

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Karabük, Düzce.

BANKA PERSONELİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Denizbank tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce bankanın belirlediği tüm şartlara haiz olmalılar. 

Bu başvuru koşulları alım yapılacak pozisyona, alım yapılacak şubeye göre değişmekte. Kamu İlanları olarak bu başvuru koşullarını ana başlıkları ile sizlere aktarıyoruz. 

Öğrenim şartını sağlamak, Vardiyalı olarak çalışabilecek, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanın başında belirttiğimiz gibi personel alım ilanlarına başvurular Denizbank’ın internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. İlanlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

İlana ulaşmak için; https://bit.ly/2DE6GPb  (Mavi olarak verdiğimiz bağlantının tamamını kopyalayın, internet satırına basın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir