Denizbank Garson, Güvenlik Görevlisi ve Danışman Alım İlanı Yayımladı

Denizbank anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden banka personeli alım ilanları yayımladı. 

Banka memuru kadrosu için yayımlanan personel alım ilanlarına ek olarak işçi kadrolarına da personel alımları olacağı bildirildi. 

Bu kapsamda Denizbank tarafından ilan edilen personel alım ilanında yer alan açık kadroları ve bu kadrolara ilişkin özel başvuru şartlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

DENİZBANK PERSONEL ALIM İLANI

Denizbank’ın ilgili banka şubelerinde yayımlanan personel alım ilanında alımlar en az lise mezunu seviyesinden olacak. Çeşitli kadroda personel alımı yapacak banka ilanında yer alan kadrolardan bazıları şunlar.

* Garson

* Bireysel Danışman

* Güvenlik Görevlisi

BAŞVURU ŞARTLARI 

Bilindiği üzere bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında her kadro için ortak koşullar bulunmakta. İlanlara başvuru yapacak adayların bu ortak koşulları sağlamaları gerekirken ilanlarda belirleyici olan koşullar ise kadrolar için ayrı ayrı belirlenen özel şartlardır. 

Bu bağlamda banka personeli alım ilanlarında yer alan genel başvuru koşulları arasında Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, bankaların belirlediği yaş aralığında olmak. 

Özel Başvuru Şartları

Yukarıda yer alan kadrolar için belirlenen başvuru şartları şu şekilde,

Garson Kadrosu İçin

Denizbank tarafından Garson alım ilanına başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması, 1977 ve sonrası doğumlu olması, Adaylaırn tercihen İngilizce ve Arapça bilen, misafir karşılama ,servis ve sunum konusunda en az 5 yıl tecrübeli, askerlik hizmetini tamamlamış. 

Güvenlik Görevlisi Kadrosu İçin

Bu kadro için adayların en az lise mezunu olması, 1986 yılı ve sonrasında doğmuş olması, özel Güvenlik sektöründe minimum 2 yıl deneyimli, güler yüzlü ve dinamik olmak,  X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası olmak, 5188 sayılı yasa kapsamında 5 yıl geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesine sahip olmak. 

Bireysel Danışman Kadrosu İçin

Bireysel Dnaışman kadrosu için yayımlanan personel alım ilanı için talep edilen koşullar şunlar; Bankacılık sektöründe Bireysel Bankacılık satış alanında en az 5 yıllık Şube deneyimi olan, BES ve SPK Lisans Belgesi’ne sahip veya sınavlara girmiş olan, MS Office uygulamalarına hakim, İngilizce bilgisi olan. İnsan İlişkilerinde başarılı. 

İLANA BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlan detayları için kullanacağınız bağlantı:  https://bit.ly/2KVx6Rz (Bağlantıuı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir