Fibabanka İş İlanları: Banka Personeli Alımı Yapılacak

Fibabanka yapmış olduğu bir açıklama ile bazı şehirlerde bulunan banka şubelerinde personel ihtiyacı olduğunu bildirdi. 

Bu kadrolara personel alımı yapmaya hazırlanan Fibabanka bu istihdam için anlaşmalı olduğu kariyer siteleri aracılığıyla ilanı adaylara duyurdu. 

Fibabanka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadro bilgileri ile başvuru şartlarına dair ayrıntıları aşağıda aktarıyoruz. 

FİBABANKA PERSONEL ALIM İLANI

Fibabanka ilan etmiş olduğu alımlar için 7 farklı pozisyonda 11 iş ilanı yayımladı. Yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar ise şunlar oldu. 

Şube Dışı Satış Danışmanı, Operasyon ve İşletim Uzman Yardımcısı, KOBİ Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı, Big Data Engineer, Sharepoint Yazılım Uzmanı, Sistem Yönetim Uzmanı, Perakende Bankacılık Finansal Hizmetler Yöneticisi, Arayüz Geliştirme Uzmanı, Yardım Masası ve Talep Yönetimi Uzmanı, 

BAŞVURU ŞARTLARI

Fibabanka personel alım ilanında her kadro için ayrı ayrı ilan metni yayımladı. Her ilan metninde de alım yapılacak kadrolar için başvuru şartlarını olduğunu bildirdi. Adaylar hangi kadro için başvuru yapacaklarsa ilan metninde o kadro için yayımlanan tüm o şartları sağlamak zorundalar. 

MS Windows, MS Office uygulamalarına teknik destek verebilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Seyahat engeli bulunmayan. Satış odaklı ve müşteri memnuniyeti yaklaşımına sahip, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Bu şartlara ek olarak kadrodan kadroya farklılık gösteren öğrenim şartının sağlanması gerekiyor. 

İLAN DETAYLARI

İlanda yer alan açık kadrolar için başvuru yapmak isteyecek adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan metnine ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler.

İlan metni için: https://bit.ly/2WgbD7X (Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir