Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alım İlanı Yayımladı

Banka personel alım ilanları arasında ilanında güncelleme yapan Garanti Bankası çeşitli şehirlerde personel alımı yapacağını duyurdu. 

Tecrübeli ve tecrübesiz adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında çeşitli kadrolarda alımlar olacağı bilgisi verildi. Bu alımlarda yer alan pozisyonlardan bir tanesi de Müşteri Danışmanı kadrosu. 

Bu kadro için yayımlanan ilanları ve alım yapılacak banka şubelerinin bulunduğu şehirleri sizlerle paylaşıyoruz.

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIM İLANI

Garanti Bankası tarafından yayımlanan Müşteri Danışmanı alım ilanında iş tanımı olarak şu açıklama yapıldı.

Açıklama göre Müşteri Danışmanı;

* Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar. Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.

* Sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir. Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Yukarıda yer alan görevlendirmelerde kullanılmak üzere Garanti Bankası: Sivas, Kayseri, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü (Bolu ve Gerede Karabük ve Safranbolu Zonguldak (Devrek) Ankara (Kahramankazan)), Güneydoğu Anacolu Bölge Müdürlüğü (Gaziantep Adıyaman Şanlıurfa (Merkez) ve Viranşehir)

BAŞVURU KOŞULLARI

Müşteri Danışmanı alımı için belirlenen öğrenim, sertifika, deneyim ve diğer başvuru koşullarını maddeler halinde sizlere aktarıyoruz.

Üniversitelerin dört yıllık lisans mezunu olmak, 30 yaşından küçük olmak, ilan edilen il veya ilçelerde ikamet etmek edebilecek olmak, Tercihen Segem Sertifikası’na sahip olmak, pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak yada 1 yıl tecilli durumda bulunmak. 

İLANA BAŞVURULAR

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak için: https://bit.ly/2E1ts3H  Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir