Garanti Bankası Müşteri Danışmanı (Gişe Memuru) Alım İlanı Yayımladı

Garanti Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında bazı kadrolarda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bankanın farklı şehirlerde yer alan şubelerine yapılacak olan personel alımlarında yer alan açık kadrolar, başvuru şartları ve ilana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Garanti Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında Dış Ticarer ve Krediler Asistanı, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Müşteri Danışmanı, Avukat, İç Kontrol Yetkilisi, Hizmet Satın Alma Yönetmeni, Yapısal Risk Uzmanı, Bütçe Planlama Yetkilisi, Operasyonel Risk Yetkilisi. kadrolarından personel alımları olacağı duyuruldu.

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Garanti Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadrolar için başvuruda bulunacak olan adayların ilan metninde yer alan başvuru koşullarına dikkat etmeleri gerekiyor. Zira Banka tarafından yayımlanan başvuru kılavuzunda başvuru koşullarını sağlamayan adayların başvurularının geçersiz olacağı duyuruldu. 

Genel Başvuru Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

Müşteri Danışmanı Pozisyonu için

Bu kadro için belirlenen başvuru koşulları arasında, ”En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen) Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için) Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanız,” şartları yer alıyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını elektronik ortamda yapacaklar. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanın yayımlandığı kariyer sitesine başvuruda bulunabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlan için; https://goo.gl/r1YJVQ (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)
 

Banka Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.