Gişe İşlem Personeli/Yetkilisi Alımı Yapan Bankalar

3 farklı banka yayımladıkları ilanlar ile Gişe İşlem Yetkisi, Gişe Memuru ve Gişe Personeli isimleri ile adlandırılan kadroya alım yapacakların duyurdular. Bankalar tarafından yayımlanan bu gişe personeli alım ilanlarında ülke geneli çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Bu kadrolar için ilan yayımlayan 3 bankanın ilanını sizler için derledik. 

GİŞE PERSONELİ ALIMI YAPACAK BANKALAR

Bilindiği üzere bankalar personel alım ilanlarını kendilerine ait internet siteleri üzerinden yada kariyer siteleri üzerinden yayımlıyorlar. Kamuilanlari.com olarak bizlerde kariyer siteleri üzerinden Gişe İşlem Yetkisi, Gişe Memuru ve Gişe Personeli kadrolarına yapılacak olan alımları sizler için derledik. 

Söz konusu alımlar için 3 banka ilan yayımladı. Bu bankalar arasında Akbank, HSBC Bank ve Burgan Bank bulunuyor. Bu üç kadro için yayımlanan ilanlara dair detaylar ise şu şekilde,

Akbank, HSBC Bank ve Burgan Bank Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan şubelerinde görevlendirmek üzere banka memuru alımı yapacaklar. Bu bankalar için yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adayların ise farklı özelliklere sahip olmaları isteniyor. Bu özelliklerde bankalar tarafından belirleniyor. 

Başvuru Koşulları

İlanlara başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen bu koşulları sizlerle paylaşıyoruz. Ancak ilan metninde yer alan özel koşullar birimlerinin iyi incelenmesi gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İlanlara ulaşmak isteyen adayların yapmaları gereken ilk işlem bankaların kendilerine ait internet sitelerini ziyaret etmek. Bankalar kariyer siteleri üzerinden ilan yayımlasalarda kendi siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlara daha kısa sürede yanıt verebiliyorlar. 

Bankaların kendi sitelerinde ilanlara ulaşamayan adaylar ise aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlana ulaşmak için: https://goo.gl/ZdufVe (Bağlantıyı kopyalayıp, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir