Gişe İşlem Yetkilisi Alımı İçin İlan Yayımlayan Bankalar

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için 3 farklı banka tarafından yayımlanan Gişe İşlem Yetkilisi personel alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu ilanlara dair tüm bilinmesi gereken ayrıntılar şu şekilde,

ALIM YAPACAK BANKALAR

Kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapacağını duyuran bankalar arasında Kuveyt Türk Katılım Bankası, HSBC Bank ve Garanti Bankası bulunuyor. Garanti Bankası yayımladığı ilanında alımları Müşteri Danışmanı pozisyonu olarak duyurdu. 

Kuveyt Türk Bankası Gişe Personeli Alım İlanı

Kuveyt Türk Katılım Bankası yayımladığı personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşulları şu şekilde açıkladı.

”Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan, Müşteri ve başarı odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Analitik düşünen.”

HSBC Bank Gişe Personeli Alım İlanı

HSBC Bank tarafından yayımlanan Gişe İşlem Yetkilisi alım ilanına başvuruda bulunacak adayların banka tarafından ilan edilen ve Kamu İlanları olarak aşağıda aktardığımız koşulları sağlamalılar. 

”İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Lisans Mezunu, İletişim becerileri kuvvetli, Çözüm odakli,sabırlı ve güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve kurallara uygun iş yapmayı ilke edinmiş.”

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı (Gişe Personeli) Alım İlanı

Garanti Bankası söz konusu kadro için adayların ilan metninde yer alan başvuru koşullarını sağlamalarını istiyor. Banka tarafından yapılan koşul açıklaması, 

”En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen) Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için) Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanız,”

İLANLARA BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına başvurular ilanları yayımlayan kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Garanti Bankası personel alım ilanı için; https://goo.gl/Rfy3C3

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alım ilanı için; https://goo.gl/jR4gnb

HSBC Bank personel alım ilanı için; https://goo.gl/KFfzXG​​​​​​​

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir