Gişe Yetkilisi, Vezne Personeli Banka Personeli Alım İlanları

Banka personeli alımı için çok sayıda personel alım ilanı yayımlanmaya devam ediyor. Bu ilanların önemli bir kısmı kariyer siteleri üzerinden adaylara duyurulurken bazı ilanlar bankaların kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımlanıyorlar. 

Bu çerçevede yayımlanan bu personel alım ilanlarından olan Türkiye Ekonomi Bankası personel alım ilanı sizlerle. 

TEB BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Türkiye Ekonomi Bankası yayımladığı personel alım ilanında çeşitli pozisyonlar için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan bu personel alım ilanlarında farklı eğitim seviyelerinden mezun adaların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. 

İlanlarda ayrıca alımlar bankanın farklı şubelerine yapılıyor. Bu kapsamda alım yapılacak çeşitli şehirlerdeki banka şubeleri bulunuyor.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Banka personeli alımı için ilan yayımlayan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) alımların çeşitli pozisyonlarda olacağını duyurdu. Hem banka memuru hemde bilişim alanında yapılacak personel alımlarında toplam 56 iş ilanı bulunuyor. İşte o kadrolar

Ticaret Meslek Lisesi Stajyeri, Aktif Satış Temsilcisi, Operayon Destek Yetkilisi, Şube Asistanı, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Veri Yönetimi Kalite ve Güvenlik Müdürü, Risk Yönetim Yetkilisi, Tahsilat Yetkilisi, Aktif Satış Temsilcisi, Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Proje Uzmanı, İş Analisti, Engelli Genel Başvuru Yazılım Geliştirme ve Destek Uzmanı, Genel Müdür Asistanbı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Ekonomi Bankası ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını şu şekilde sıraladı.

Banka başvuru yapacakl adaylardan özel şartları talep ediyor. Bu şartların başında ise öğrenim şartı geliyor. Bazı pozisyonlar için lise mezunu, önlisans mezunu olmak yeterli olurken bazı pozisyonlar için lisans ve bölüm şartı bulunuyor. Öğrenim şartının yanı sıra adaylardan ayrıca deneyim, sertifika, program kullanımı gibi mesleki şartların da sağlanması isteniyor.

Özel şartları sağlayan adayların bu şartların dışında şu şartları sağlamaları isteniyor. Türk vatandaşı olmak, kadrolar için belirlenen tüm özel koşullara haiz olmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, tecilli olmak yada muaf tutulmak. 

İLANLAR İÇİN

İlanlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için şağıda yer alan bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

İlan için; https://bit.ly/2l6iAr5 (Mavi olarak verdiğimiz bağlantının tamamını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir