Halkbank Servis Görevlisi Personel Alım İlanı Yayımlandı

Halkbank kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapılacağını ilan etti. Halkbank’ın Kıbrıs’ta bulunan şubelerine yapılacağı açıklanan personel alımlarında yer alan açık kadro, başvuru koşulları ve ilana başvuru şartlarına dair tüm detaylar sizlerle. 

İşte Halkbankası 2019 yılı personel alım ilan metni ve tüm bilinmesi gerekenler;

2019 HALKBANK PERSONEL ALIM İLANI

Halbankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında; alımlarında sınav usulü ile yapılacağı bildirildi. Servis Görevlisi Personeli kadrosuna yapılacak alımlara ise aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecek. 

HALKBANK PERSONEL ALIMI KOŞULLAR NELER?

Halkbank tarafından yayımlanan başvuru kılavuzunda yer alan başvuru koşulları şu şekilde,

İlana başvuruda bulunacak adayların T.C. veya KKTC vatandaşı olmak şartını sağlamaları, 01.01.1989 ve sonrasında doğumlu olmak, Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan bölümlerinden mezun olmak, Kıbrıs’ın her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Adli Sicil kaydı bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik görevlini tamamlamış, muaf veya en az 31.12.2019 tarihine kadar teceilli olmak yada bedelli askerlikten yararlanacak olmak.  İlanda ayrıca adayaların KKTC’de ikamet etmelerine ilişkin de bir madde bulunuyor. 

Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak, Banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda; tutum, davranış ve özgeçmişleri bakımından bankacılık mesleğine uygun bulunmak,

SINAV ÜCRETİ VE BAŞVURU

Halkbank tarafından düzenlenecek olan sınava başvuruda bulunacak adaylar başvurular için 95 TL sınav ücreti yatıracaklar.

Sınav hizmetlerinin yerine getirilebilmesi amacıyla tahsil edilecek bedel, Yıldız Teknik Üniversitesi Sınav Merkezinin Bankamız nezdindeki hesabına sınav başvurusundan önce yatırılacak. Bu kapsamda sınav ücreti yatıracak olan adaylar bu ücreti 18 Mart tarihine kadar yatırabilecekler. Sınav ücreti r, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerinden ya da Bankanın internet Şube üzerinden yatırılabilir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Halkbank tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 18 Mart tarihine kadar Banklanın internet sayfası üzerinden https://www.halkbank.com.tr bağlantısından da erişilebilecek olan, http://sinav.yildiz.edu.tr adresinden yapılacak. İlana şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir