İNG Bank İŞKUR’da En Az Lise Mezunu Engelli Personel Alım İlanı Yayımladı

Kamu kurumlarının, özel sektör firmalarının yanında bankalarda İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayımlıyorlar. 

Bankalar tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından birisi de İNG Bank tarafından yayımlandı. İNG Bank yayımladığı bir ilan ile farklı şehirlerde bulunan banka birimlerine engelli personel alımı yapacağını ilan etti. 

İNG BANK ENGELLİ PERSONEL ALIM İLANI

İNG Bank tarafından işkur üzerinden yayımlanan engelli banka personeli alım ilanında alımların en az lise mezunu adaylar arasından olacağını duyurdu. Alım yapılacak kadroya dair de bilgi veren banka, alımların Operasyon Merkezi bünyesine yapılacağını duyurdu. 

İlana başvuruda bulunmak isteyen engelli adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları öğrenim şartı diğer koşullardan meydana geliyor. Banka yayımladığı ilan metninde ilana başvuru yapacak adayların; Türk vatandaşı olması, en az lise mezunu tercihen önlisans ve üzeri mezun olmasını, 18 yaşından büyük 28 yaşından küçük olmasını, kamu haklarından mahrum olmamasını talep ediyor. 

İLANA BAŞVURULAR

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını ilan metninde yer alan şekilde yapacaklar. Başvuru ve diğer detaylar iiçn aşağıda yer alan bağlatıyı kullanabilirsiniz.

İNG Bank engelli personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir