İş Bankası 2019 Nisan Ayı Banka Personeli Alım İlanı

İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü kurumsal internet sayfası üzeriden bir ilan yayımlayarak banka personeli alımı yapacağını açıkladı. 

İş Bankası tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirilecek personel alımı olacağı duyuruldu. 

Peki söz konusu alım ilanlarına kimler, nasıl başvuru yapacak? İşte detaylar,

İŞ BANKASI MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIM İLANI

İş Bankası tarafından yayımlanan başvuru kılavuzunda sadece alım yapılacak kadroya dair bilgiler verildi. Kaç personel alımı yapılacağı açıklanmadı. 

Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek olan İş Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı için belirlenen başvuru koşullar ise şunlar;

Genel Başvuru Koşulları

İlana başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (11 Mayıs 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.), Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak (Haberin altında yer alan başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz) İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2019 yılı Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak., Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak., Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.

Bu şartların dışında İş Bankası personel alım ilanı için adayların herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamaları gerektiği açıklandı. 

BAŞVURU SÜRECİ

İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların başvurularını 29 Nisan Pazartesi gününe kadar yapmaları gerekiyor. Başvurular internet üzerinden elektronik olarak yapılacak. Adaylar e cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden başvurularını İş Bankasına bildirecekler. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ

Banka Personeli alımlarından haberdar olmak için bizleri takip edin. 

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir