İş Bankası Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı İçin İlan Yayımladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden 4 farklı ilan yayımlayan Türkiye İş Bankası iki farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Engelli adayların başvuruda bulunabileceği ilana dair detaylar tüm detayları ile aşağıda.

İŞ BANKASI ENGELLİ PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye İş Bankası engelli personel istihdamı ile toplam 10 personel alımı yapacak. Alımlarda yer alan kadro kontenjan bilgilerine göre banka 7 büro memuru alımı yapacağını duyururken 3 büro işçisi kadrosuna alım yapacak. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre banka Muğla, Çorum ve Samsun illerinde bulunan şubelerine Büro Memuru alımı yapacak. Banka Kırklareli’nde bulunan şubesine ise Büro İşçisi kadrosuna alım yapacak.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanda yer alan kadrolar için İş Bankası tarafından belirlenen başvuru koşullarını madde madde sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak, lise, ticaret meslek lisesi, 2 MYO ve üzeri mezun olmak, Engelli olmak, bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az yüzde 40’ından yoksun olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla İş Bankasına bildirebilirler. Bunun için yukarıda yer alan resimdeki ilan numaraları ile ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. Adaylar isterlerse arama yerinde iş yeri unvanı yazan yere İş Bankası yazıp arayarak da ilanlara ulaşabilirler. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir