İş Bankası En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuru Süreci Doluyor

İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurmuş ve başvuru sürecinin başladığını ilan etmişti. İlana başvurular için süreç 7 Şubat tarihi sonunda doluyor. Adayların bu süre zarfında başvurularını İş Bankası’na bildirmeleri gerekiyor. 

Kamu İlanlari olara bizlerde sizlere İş Bankası tarafından duyurulan ilana dair tüm ayrıntıları haberimizde aktarıyoruz. 

İŞ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

İş Bankası tarafından yayımlanan banka personeli alımı ilanında alımların şoför pozisyonuna yapılacağı duyuruldu. 3 farklı şehirde bulunan İş Bankası şubelerine yapılacak alımlar İstanbul, İzmir ve Gaziantep’te olacak. Alımlara başvuruda bulunacak adaylar için bankanın yayımladığı başvuru koşularını aşağıda aktarıyoruz. 

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

İş Bankası tarafından yayımlanan Şoför alım ilanına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullara ilişkin açıklamalar.

2017 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2017 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak. Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini 13.02.2019 tarihi itibarıyla tamamlamış olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Daha önce, Bankamızca yapılan Şoför, Özel Güvenlik Görevlisi veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) işe alım sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.13.02.2021 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak.

İlana başvuruda bulunacak adayların ayrıca alım yapılacağı ilan edilen İstanbul, İzmir, Gaziantep illerinde ikamet etmek ya da bu illerde ikamet edebilecek olmak şartını da sağlamaları isteniyor. 

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK?

İş Bankası personel alım ilanı için koşulları sağlayan adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Başvurular sadece cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden gerçekleştirilecek.

Banka Personeli Alımlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.