İş Bankası Haziran 2019 Banka Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden banka memuru alım ilanı yayımladı. 

İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün resmi web sayfası üzerinden yayımlanan banka personeli alım ilanı ve ilana dair bilinmesi gereken tüm ayrıntılar sizlerle. 

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMLARI

İş Bankası zaman zaman kadrosunda personel açığı bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyuruyor. Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında hem bankacılık sektörü için açık kadrolar hemde bankanın ihtiyaç duyduğu diğer alanlar için pozisyonlar bulunuyor. 

Bu Çerçevede;

İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürülüğü’nce kısa süre önce yayımlanan alım ilanlarında yer alan açık pozisyonları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Banka memuru alımı için İş Bankası 6 kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. Bu alımlar ve detayları şu şekilde,

Uzman Yardımcısı, Veri Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, Devops Mühendisi, İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi. 

Söz konusu kadrolara alımlar sınav usulü ile olacak. İş Bankası bu kadrolar için yazılı ve sözlü düzenleyeceğini bu sınav sonucuna göre personel alımı yapacağını duyurdu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İş Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanları için kimler başvuru yapabilir?

Banka yayımlandığı ilanlarında her kadro için ayrı ayrı ilan metni yayımlıyor. Bu ilan metinlerinde adaylardan talep edilen öğrenim, yaş, sertifika, belge, sağlık ve diğer başvuru koşullarına ilişkin her ayrıntı yer alıyor. 

Kadrodan kadroya farklılık gösteren bu başvuru şartlarını detayları ile aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ilan metinlerinde yer alan bölümlerinden mezun olmak, Yazılı sınav tarihi itibarıyla belirtilen yaş aralığında olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak. Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ya da Bankanın ilgili kadrolar için düzenlediği sınavlarının Değerlendirme Merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak

İLAN METİNLERİ

İlanlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan metinlerine ulaşabilirler.

İş Bankası Uzman Yardımcılığı ilan metni için TIKLAYINIZ

İş Bankası; Veri Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, Devops Mühendisi, İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir