İŞKUR Destekli En Az Lise Mezunu 40 Banka Memuru Alım İlanı Yayımlandı

QNB Finansbank, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla personel alım ilanı yayımladı. Banka tarafından ilan edilen 2 duyuruda yer alan açık kadrolar, adaylardan talep edilen başvuru koşulları ve ilanlara başvuru yapacak adayların nasıl bir süreç izleyeceklerine dair detaylar aşağıda. 

QNB FİNANSBANK PERSONEL ALIM İLANI

QNB Finansbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında, alımların iki kadroda olacağı bildirildi. Bu çerçevede toplam 40 personel alımı yapacak olan bankanın kadro kontenjan detayları şu şekilde,

*Satış Temsilcisi / Plasiyer kadrosu için alım yapılacağı açıklanan personel sayısı 25. Bu kadro için yayımlanan iş tanımı açıklamasında, Satış ekibimizde çalışacak, sahada müşterileri ziyaret edecek ve satış yapacak satış temsilcileri aranıyor, ifadeleri kullanıldı. 

Bu kadroya yapılacak olan alımlarda istihdam edilecek personeller İstanbul’da görevlendirilecek. 

İlan Görseli

*Bankacılık Meslek Elemanı kadrosu için alım yapılacağı açıklanan personel sayısı 15. QNB Finansbank yayımladığı ilanında bu kadro için iş tanımı belirtmedi. 

Bu kadroya yapılacak olan alımlarda istihdam edilecek personeller Ankara’da görevlendirilecek. 

İlan Görseli

BAŞVURU KOŞULLARI

QNB Finansbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında başvuru şartlarına dair detaylı bilgi verilmedi. Ancak bankanın daha önceden yapmış olduğu alımlarda yer alan başvuru şartlarında adayların sağlamaları gereken koşullar detayları ile aktarıldı. 

Bu çerçevede bu iki kadro için belirlenen genel başvuru şartları şu şekilde,

Banka personeli alım ilanına başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum olmaması, 18 yaşından büyük olması gibi genel koşulların tamamına haiz olmaları gerekiyor.

Bu başvuru şartlarına ek olarak adayların ayrıca alım yapılacak kadrolar için belirlenen şartları da sağlamaları gerekiyor.

Bu şartlar; ilan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, nalitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İŞKUR üzerinden ilan edilen alımlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda verdiğimiz bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

Satış Temsilcisi / Plasiyer alım ilanı için TIKLAYINIZ

Bankacılık Meslek Elemanı alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir