Kamu ve Özel Sermayeli Bankalar Personel Alımı Yapıyorlar

 Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren kadrosunda personel açığı bulunan şubelerine personel alımları yapıyorlar. 

Hem kamusal sermayeli bankalar hemde özel sermayeli bankalar tarafından gerçekleştirilen bu banka personeli alımlarında çok sayıda pozisyon için alım ilanı bulunuyor. 

PERSONEL ALIMI YAPAN BANKALAR

Kendilerine ait internet siteleri ile kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını ilan eden bankalar arasında; kamusal sermayeli bankalar Halkbank, özel sermayeli bankalar ise İş Bankası,  Kuveyt Türk Katılım Bankası, HSBC Bank ve Garanti Bankası bulunuyor. 

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında banka bünyesinde görevlendirmek üzere farklı branşlarda ve alanlarda ilanlar yayımlandı. Bu ilanlara başvuru koşulları ise bankadan bankaya ve kadrodan kadroya farklılık gösteriyor. 

Başvuru koşullarında her banka kendisine göre şartlar talep ettiğinden dolayı aynı kadro için farklı bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda bile farklılık olabiliyor. 

Bu kapsamda adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını Kamuilanlari.com olarak sizlere ana başlıkları ile paylaşıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Halkbank ve İş Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylara sınav uygulanacak. Halkbank personel alım ilanında adaylardan sınav için başvuru ücreti talep ederken İş Bankası sınav ücreti talep etmiyor. Bu çerçevede adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. 

Kuveyt Türk Katılım Bankası, HSBC Bank ve Garanti Bankası ise ilanlarını yayımladıkları kariyer siteleri üzerinden başvurularını kabul ediyorlar. 

İLAN DETAYLARI

İlanlara ilişkin tüm bilinmesi gerekenleri aşağıdaki bağlantılar üzerinden öğrenebilirsiniz.

 Kuveyt Türk Katılım Bankası, HSBC Bank ve Garanti Bankası Personel alım ilanları için TIKLAYINIZ

Halkbank Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İş Bankası Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Banka Personeli Alım İlanlarından Haberdar Olmak için Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir