Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Banka Memuru Alım İlanları (Mart 2019)

Mart ayının başlamasının ardından çok sayıda banka personel alım ilanlarını yeniledi. Bu kapsamda ilan yayımlayan bankaların ilanlarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

* Mart ayı içinde hangi bankalar personel alımı yapacak?

* Banka memuru alımları hangi kadrolarda olacak?

* Alımlara başvuruda bulunacak adaylarda hangi şartlar aranacak?

BANKA MEMURU ALIM İLANLARI

Son dönemlerde banka memuru alımı için ilan yayımlayan 4 farklı  bankanın ilanları dikkat çekiyor. 

Bu bankalar arasında Merkez Bankası, İş Bankası, Vakıfbank ve Akbank bulunuyor. Bu bankalar tarafından yayımlanan ilanlarda çeşitli pozisyonlar için çok sayıda ilan bulunuyor. Buna göre ilan metinlerinde yer alan o ilanları sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞ BANKASI MEMUR ALIM İLANI

İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü yayımladığı ilanında ‘Banka Memuru’ pozisyonu için personel alımı yapacağını açıkladı. Banka Memuru kadrosu için yayımlanan ilana; üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ve ilan metninde yer alan bölümlerden mezun adaylar başvur yapabilecek. İlanda ayrıca 30 yaş şartı. bulunuyor. 

GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Garanti Bankası yayımladığı personel alım ilanında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanı yayımladı. İlanda yer alan açık kadrolar arasında ”Müşteri Danışmanı, Dış Ticaret Asistanı, Güvenlik Görevlisi, Bireysel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yetkilisi, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Risk İnceleme Temsilcisi,” kadroları yer alıyor.

MERKEZ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında 3 farklı alanda personel alımı yapılacağı duyuruldu. TCMB  personel alım ilanında 5 Denetçi Yardımcısı, 10 Bilişim Teknolojileri Denetçi Yardımcısı ve 50 Merkez Bankası Uzman Yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. 

VAKIFBANK PERSONEL ALIM İLANI

Vakıfbank kendisine ait web sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanında tek bir pozisyondan personel alımı yapacağını ilan etti. Banka ilgili banka şubelerinde eksikl bulunan Müfettiş Yardımcılığı kadrosu için personel alımı yapacak. İlana ilgili lisans mezunu adayların başvuruları kabul edilecek. 

AKBANK PERSONEL ALIM İLANI

Akbank hem kendisine ait kurumsal internet sayfası hemde kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilanlar ile personel  alımları yapıyor. Çeşitli kadrolarda yapılan bu personel alımlarına her kadro için farklı öğrenim şartı bulunuyor. Buna göre banka Gişe İşlem Memuru, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Yarı Zamanlı (Part Time) Asistan kadroları için alım yapacak. 

İLANLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İlan metinlerinde yer alan kadrolara başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden  ilanları görüntüleyebilirler. 

İş Bankası Personel Alım İlanı İçin TIKLAYINIZ

Merkez Bankası personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Akbank personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Vakıfbank personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Garanti Bankası personel alım ilanı için; https://goo.gl/SCs2KJ (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın enter tuşuna basın)

Banka Personeli ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir