TEB Banka Personeli İlanı: Danışman, Tahsilat Yetkilisi, Şube Asistanı

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) farklı şehirlerde bulunan banka şubelerine çok sayıda kadroda banka personeli alımı yapacağını ilan etti. 

Mayıs ayının girmesiyle personel alım ilanlarında güncelleme yapan banka yayımladığı yeni ilanında çok sayıda kadroda alım yapacağını ilan etti. 

TEB tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar;

TEB MAYIS AYI PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında çeşitli kadrolarda alım yapılacağını haberimizin başında belirtmiştik. Bu çerçevde adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar şunlar;

Şube Asistanbı, Engelli Şube Asistanı, Aktif Satış Temsilcisi, POS Satış Temsilcisi, Yatırım Danışmanı, Yatırım Merkezi Yöneticisi, Mişavir Avukat, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Müşteri İlişkileri, Şube Asistanbı (Dönemsel), Stajyer, Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi, Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Proje Uzman Yardımcısı, Deneyimli Şube İşlem Yetkilisi.

BAŞVURU KOŞULLARI

TEB tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında yer alan açık kadroların her biri için ayrı ayrı özel koşullar bulunuyor. 

Bu özel koşulların başında öğrenim şartı geliyor. Bazı pozisyonlar için lise mezunu, önlisans mezunu olmak yeterli olurken bazı pozisyonlar için lisans ve bölüm şartı bulunuyor. Öğrenim şartının yanı sıra adaylardan ayrıca deneyim, sertifika, program kullanımı gibi mesleki şartların da sağlanması isteniyor. 

Genel başlıkları ile bu koşulları sizlere aşağıda sunuyoruz.

Türk vatandaşı olmak, kadrolar için belirlenen tüm özel koşullara haiz olmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlar için başvuruda bulunmayı planlayan adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik başvuruda bulunabilirler. 

İlana başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

İlan için; https://bit.ly/2l6iAr5 (Kırmızı olarak verdiğimiz bağlantının tamamını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir