Türkiye Finans Katılım Bankası En Az Lise Mezunu Şoför Alım İlanı

Farklı şehirlerde faaliyet gösteren bankalar şubelerine personel alımı yapmaya devam ediyorlar. 

Personel alımı için ilan yayımlayan bu bankalardan bir tanesi de Türkiye Finans Katılım Bankası. Banka yayımladığı ilan ile şoför kadrosu için personel alımı yapacağını duyurdu. 

İlana dair tüm detaylar şu şekilde,

EN AZ LİSE MEZUNU ŞOFÖR ALIM İLANI

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yayımlanan Şoför alım ilanında alımların Makam Şoförü pozisyonuna olacağı bilgisi verildi. Bu kadro için alım yapılacak personellerin iş tanımına dair açıklamalarda bulunan Türkiye Finans Katılım Bankası şu bilgileri verdi.

İş Tanımı: Görevini icra ederken aracın trafik kurallarına uygun olarak kullanılması, Aracın bakım ve temizliğinin yapılması, Bağlı bulunduğu yöneticisi tarafından delege edilen işlerin yerine getirilmesi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan Makam Şoförü alım ilanına başvuru yapabilmek için Türkiye Finans Katılım Bankası’nın belirlediği koşullara haiz olmak gerekiyor. 

Bu Koşullar;

İlan için başvuruda bulunacak adayların genel olan Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak koşullarına ek şağıda yer alan şartları sağlaması isteniyor.

”B Sınıfı ehliyet sahibi, En az lise mezunu, İstanbul’daki kurumsal firmalarda en az 3 yıl Makam Şoförü olarak çalışmış, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İleri sürüş teknikleri konusunda eğitimli, Yabancı yöneticiye hizmet vereceği için ileri derecede İngilizce bilgisine sahip.”

BAŞVURU İŞLEMLERİNE DAİR BİLGİLER

Türkiye Finans Katılım Bankası için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını bankanın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden elektronik yapacaklar. 

İlana ulaşmak için adayların kırmızı renkte verilen bağlantıyı kopyalamaları, internet satırına yapıştırmaları ve enter tuşuna basarak adrese gitmeleri yeterli olacak. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2HzB9QR

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir