Vakıf Katılım Bankası Deneyimsiz Banka Personeli Alım İlanı

Vakıf Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden banka personeli alım ilanı yayımladı. 

Tecrübeli adayların yanı sıra tecrübesiz adaylarında başvuru yapabileceği kadroların yer aldığı alım ilanında duyurulan tüm açık kadroları sizlerle paylaşıyoruz. Bu kadroların dışında bankanın talep ettiği başvuru şartları ile ilanlara başvuru yapmak isteyecek adayların yapmaları gereken işlemleri sizlerle paylaşıyoruz. 

Vakıf Katılım Bankası’nın yayımladığı iş ilanı detayları

BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Vakıf Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden yayımladığı personel alım ilanında on faklı kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlarda yer alan bu yedi kadronun 1 tanesi ise Genel Başvuru kadrosuna oldu. 

Bankanın ihtiyaç duyabileceği alanlar için yayımlanan Genel Başvuru kadrosuna adaylar kendi öğrenim bllgileri ve diğer özellikleri ile başvuru yapabilirler. 

Bu kadronun dışında adaylara ilan edilen diğer açık kadrolar şunlar,

Bilgi Güvenliği Uzmanı, Resmi Raporlama Uzmanı, Veri Ambarı Analisti, Veri Ambarı Yazılım Uzmanı, Organizasyon Geliştirme ve Kalite Yetkilisi, İnsan Kaynakları Analisti, Süreç Geliştirme Yetkilisi, Yazılım Geliştirme Mühendisi ve İş Analisti. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Banka personeli alımları için sağlanması gereken başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları ilanları yayımlayan bankalar tarafından belirlendiğinden çok özel şartlardan oluşabiliyor. 

Bu çerçevede ilanlara başvuruda bulunacak adaylar için talep edilen bu başvuru koşullarını ana başlıkları ile sizlere aktarıyoruz. Ancak açık kadrolara başvuru yapılmadan önce adayların ilan metinlerini dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekiyor.

Türk vatadanşı olmak, Yaş şartını sağlamak, Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Katılım bankacılığı alanında tecrübeli, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Vakıf Katılım Bankası ilanlarını anlaşmalı olduğu kariyer sitesinden duyuruyor. Bu çerçevede ilanlara yapılacak olan başvurular da bu site üzerinden elektronik olarak yapılıyor. İlanlara dair tüm detayları, kadrolar için belirlenen özel şartlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, internet satırına yapıştırıp ve enter tuşuna basarak ilan metinlerine ulaşabilirsiz.

İlanlar için kullanabileceğiniz bağlantı:  https://bit.ly/2IC9FdN

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir