Vakıfbank 2019 Yılı Müfettiş Yardımcısı Alım İlanı Yayımlandı

Vakıfbank kendisine ait internet sitesi üzerinden  yayımladığı bir duyuru ile 2019 yılının ilk personel alım ilanını adaylara duyurdu. Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında Vakıfbank ilgili şubelerinde görevlendirmek üzere Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını ilan etti. 

VAKIFBANK PERSONEL ALIM İLANI

Vakıfbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında Müfettiş Yardımcılığı kadrosuna başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullarda yer aldı. Buna göre adayların sağlamaları en önemli koşul öğrenim şartı.

Öğrenim şartını sağlayan adaylardan daha sonra mesleki yeterliliklere ilişkin şartları sağlamaları isteniyor. İşte bu koşullar;

Başvuru Koşulları

İlana başvuruda bulunacak adayların lisans mezunu olmaları isteniyor. Bölüm şartının da yer aldığı ilanda; ilana başvuru yapabilecek olan bölümleri aşağıda aktarıyoruz. 

Aktüerya, Aktüerya Bilimleri, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Finansman, Bankacılık ve Sigortacılık, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Ekonomi(İktisat), Ekonomi ve Finans, Ekonomi-Yönetim Bilimleri, Finans, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, İşletme-Ekonomi, Kamu Yönetimi, Küresel ve Uluslararası İlişkiler, Maliye, Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finansman, Risk Yönetimi, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Sigortacılık ve Risk Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Finans, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İşletme, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümleri,

İlana ayrıca Hukuk Fakülteleri veya Mühendislik Fakültelerinin Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun adaylarda başvuru yapabilecek. 

Bu bölümlere ek olarak ayrıca Fen Edebiyat Fakültelerinin İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik Bölümleri ile Mimarlık Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, İnşaat, Makine, Makine ve İmalat, Matematik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Sistem Mühendisliği bölümlerinin de başvuruları geçerli sayılacak. 

DİĞER KOŞULLAR

Yukarıda yer alan bölümlerden birisinden mezun olan adaylardan talep edilen diğer koşullar ise şu şekilde,

T.C. vatandaşı olmaları, Kamu hizmetinden yasaklı bulunmamaları, Adayların 28.04.1991 ve sonraki bir tarihte doğmuş olmaları, Erkek Adayların fiili askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olmaları ya da yetkili makamlarca onaylanmış özel durumları nedeniyle muaf tutulmaları, Bedensel ve ruhsal sağlık durumlarının, yurdun her yöresinde ve her iklim koşulunda görev yapmaya ve sürekli seyahate elverişli olmaları, Daha önce Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı başta olmak üzere Bankanın işe alımla ilgili sınavlarından birine katılmış olup, sözlü sınav aşamasında başarısız sayılmamış olmaları, 

YAZILI SINAV AÇIKLAMASI

Vakıfbank tarafından yayımlanan personel alım ilanı için düzenlenecek yazılı sınav için yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı. 

”Yazılı Sınav, Boğaziçi Üniversitesi tarafından 28.04.2019 Pazar günü 10.00’da ve 14.00’te olmak üzere iki oturum halinde, Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Sınava başvurusu kabul edilen adaylar 22.04.2019 tarihinden itibaren Boğaziçi Üniversitesi’nin http://sinav.boun.edu.tr internet sitesinden T.C. Kimlik numaralarını girerek “Sınav Giriş Belgesi”ni alabileceklerdir. Yazılı sınavın yapılacağı yerin adresi ve sınav saati Sınav Giriş Belgesi’nde belirtilecektir.”

İlana dair detaylar için Vakıfbank’ın resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir