Vakıfbank Tecrübeli/Tecrübesiz Banka Personeli Alım İlanı Yayımladı

Vakıfbank kariyer siteleri üzerinden bir ilan yayımlayarak banka personeli alımı yapacağını duyurdu. Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

VAKIFBANK BANKA PERSONEL ALIM İLANI

Vakıfbank tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında alımların tek bir kadrodan yapılacağı açıklandı. İlana göre banka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonu için personel alımı yapacak. 

İstanbul Avrupa ve İstanbul Asya için yayımlanan personel alım ilanında kaç personel alımı yapılacağı hakkında bilgi verilmedi. 

VAKIFBANK PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

Vakıfbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları da bulunuyor. Banka ilana başvuru yapacak adayların öğrenim, deneyim, yaş ve diğer koşullara da dair sahip olmaları gereken tüm özellikleri bu koşullarda aktardı. 

Bu çerçevede yayımlanan banka personeli alım ilanında yer alan başvuru koşullarını sizlzere aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Erkek adaylar için 01.01.1989 (30 yaşını doldurmamış), bayan adaylar için 01.01.1991 (28 yaşını doldurmamış) veya daha sonraki bir tarihte doğmuş olan, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli olan, Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, detaylara hakim, kendini geliştirmede istekli, Akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Daha önce Bankamızca düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olan.

Öğrenim Şartı;

Vakıfbank ilana başvuru yapacak adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, Ekonomi, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Bankacılık, Finans, Sigortacılık, Muhasebe, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Sermaye Piyasası, Siyaset Bilimi, Aktüerya, Yönetim ve Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Matematik bölümlerinden birinden mezun olmalarını istiyor. 

İLANA BAŞVURULAR

Vakıfbank perosnel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yapabilirler. Başvurular, ilanın duyurulduğu kariyer sitesine üye olunması ve başvuruların elektronik ortamda suretiyle yapılacak. 

İlana ulaşmak adına kullanabileceğiniz bağlantı metni; https://bit.ly/2Iw30D6

NOT:İlana başvuruda bulunacak adaylar yukarıda yer alan bağlantı metnini kopyalayıp, internet satırına yapıştırıp enter tuşuna basarak ilana ulaşabilirler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir