Vezne ve Tahsilat İşleri İçin Banka Birimlerine Müşteri Danışmanı Alımı Yapılıyor

Banka Personeli alım ilanlarını siz okuyucularımız ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Garanti Bankası’nın kısa bir süre önce güncellediği eleman alım ilanını derledik. 

Banka yayımladığı personel alım ilanlarında belirtilen görevlerde çalıştırılmak üzere Müşteri Danışmanı alımı yapacağını bildirdi. 

Üniversite mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında yer alan iş tanımı ve başvuru koşulları ayrıntıları ile sizlerle. 

BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı pozisyonu için başvuruda bulunacak adayların görevlendirilmelerine ilişkin şu bilgileri verdi. 

İş Tanımı: Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri, belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar, sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir.

HANGİ İLLERDE ALIM OLACAK?

Garanti Bankası ilan edilen bu kadro için yapılacak personel alımlarının aşağıda yer alan şehirlerde olacağını duyurdu. O İller; Antalya, İstanbuş, Mersin, Tekirdağ, Kahramanmaraş, Tokat, 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanı için Garanti Bankası adaylardan belirli özelliklere sahip olmalarını istiyor. Bu özellikler bankanın personel alım prensiplerine ve alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerine göre belirleniyor. 

İlan metninde yer alan bilgilerde adayların;

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun, banka tarafından ilan edilen ve yukarıda yer alan şehirlerde ikamet etmek, tercihen Segem Sertifikası’na sahip olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak yada en az 1 yıl tecilli olmak, pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek olmak. Öğrenim durumu itibariyle Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) şartını sağlamak. 

İLANA BAŞVURU İŞLEMLERİ

Garanti bankası personel alım ilanı kariyer siteleri üzerinden yayımlandı. İlan için adaylar başvurularını bu site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlan için kullanabileceğiniz bağlantı: https://bit.ly/2XlG9lk

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir