Yeniden Faaliyete Başlayan Emlak Bankası Yeni Mezun Personel Alım İlanı Yayımladı

Hükümet tarafından alınan karar doğrultusunda yeninden faaliyete geçen Emlak Bankası yeni mezun personel alımı yapacağını ilan etti. 

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları Kamu İlanları olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

EMLAK BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Emlak Bankası yayımladığı duyurusunda iki farklı statüde personel alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan birinci ilanda alımların genel başvuru kategorisinde olacağı bildirilirken ikinci ilanda yeni mezun adaylar için alım olacağı bildirildi. 

Alım yapılacak kadrolar için başvuru koşullarının yayımlandığı ilan metnini sizler için aşağıda aktarıyoruz. 

EMLAK BANKASI YENİ MEZUN PERSONEL ALIM İLANI

Emlak Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan genel başvuru kategorisi için şu açıklama yapıldı.

”Genel Başvuru niteliğinde düzenlenmiş bu ilana yapılan başvurular, Bankamızda ilerleyen dönemlerde oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Görev almak istediğiniz birim/şubeyi de belirten bir ön yazı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.”

Başvuru Koşulları

Genel Başvuru kategorisine başvuru yapmak isteyen adaylar için yayımlanan başvuru koşulları; Asgari üniversite mezunu, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, Bankacılık tecrübesi olmayan adaylar için 28 yaşını aşmamış olmak.

EMLAK BANKASI YENİ MEZUN PERSONEL ALIM İLANI

Emlak Bankası tarafından yayımlanan yeni mezun personel alım ilanında eğitimlerini yeni tamamlamış adaylar arasından personel alımı başvurularının alınacağı bildirildi.

İlana başvuru yapacak adaylar için yapılan açıklamada, ”Bankamızda ilerleyen dönemlerde oluşabilecek başlangıç düzeyindeki pozisyonlar için değerlendirilebilecek ve niteliklerine uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirme süreci için davet edileceklerdir.” bilgisi verildi. 

Başvuru Koşulları

Yeni mezun personel alım ilanları için başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen koşullar şunlar;

Üniversitelerin iktisadi, idari bilimler ve mühendislik lisans programlarından mezun, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, 28 yaşını aşmamış olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Emlak Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını bankanın resmi web sayfası üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik olarak yapılacak olup adaylar başvuru için form dolduracaklar. 

Diğer Banka Personeli Alım İlanları için TIKLAYINIZ

Emlak Bankası personel alım ilanı için bağlantı: https://bit.ly/2XnwqGV (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Banka Personeli alım ilanlarından haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir