Yetiştirilmek Üzere Banka Memuru ve İşçi Alım İlanları

Türkiye geneli faaliyet gösteren bankalar yayımladıkları ilanlar ile personel eksiği bulunan şubelerinin daha iyi hizmet vermesi adında bu açıklarını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Bankalar bu kapsamda çeşitli platformlar üzerinden banka personeli alım ilanları yayımlıyorlar. Bankalar tarafından yayımlanan bu personel alım ilanları kısa süre önce güncellendi. 2019 yılına girdiğimiz şu günlerde personel alımlarını güncelleyen bankaların yayımladıkları ilanları genel hatlarıyla sizlere aktarıyoruz. 

İşte 2019 yılı Ocak ayı banka personeli alım ilanları.

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımları yapılıyor. Bu kadrolar arasında hem deneyimli adayların başvuruda bulunabileceği hemde yetiştirilmek üzere alım yapılacağı açıklanan pozisyonlar bulunuyor. 

Peki Hangi Kadrolarda Alım Yapılıyor?

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında, ”Şube İşlem Yetkilisi, Memur, Yönetici Asistanı, Şube Yöneticisi, Operasyon Destek Yöneticisi, Tahsilat Asistanı, Mobil Satış Temsilcisi, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Tahsilat Stratejileri Yetkilisi, Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Dijital İşlem Yöneticisi, Engelli Memur, İş Analisti, Uzman Personel, Destek Personeli, Aktif Satış Temsilcisi.” pozisyonları yer alıyor.

Bu kadroların dışında ayrıca çok sayıda pozisyonda da hem memur personel hemde işçi statüsünde alımlar yapılıyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanları için belirlenen başvuru koşulları her banka için farklılık gösteriyor. Bu koşullar alım yapacak olan banka ve alım yapılacak kadronun gereksinimlerine göre belirleniyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

Söz konusu alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. Adayların öncelikle verilen bağlantıyı kopyalamaları, daha sonra internet satırına yapıştırmaları ve enter tuşuna basmaları gerekiyor. Adaylar bu sayede ilanlara ulaşabilecekler. 

İlanlara ulaşmak için;  https://goo.gl/H6g7vv

Banka Personel Alım Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir