İşkur İş İlanları

Bekçi Alımları Başladı! İşte 16 İldeki Bekçi İlanları ve Başvuru Şartları

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılacak bekçi alımına dair açıklamalar hala beklenirken, birçok özel kurumun bekçi istihdamı gerçekleştireceği belirtildi. İŞKUR üzerinden verilen ilanlarda, müracaatların bugünden itibaren başladığı ve bir süre daha süreceği aktarıldı. İşte, İŞKUR bekçi ilanlarına dair merak edilenler...

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün (EGM) bekçi alımına dair yapacağı açıklamalar henüz gelmemişken, İŞKUR üzerinden özel kurumlar tarafından bekçi alım ilanları verildi. 16 ilde gerçekleştirilecek bekçi alımlarına, İŞKUR’un resmi internet sitesinden başvurulabilecek.

Bekçi ilanlarına müracaat etmek isteyen vatandaşlar, bugünden itibaren başvurularını gerçekleştirebilirler.

BEKÇİ İLANI GENEL ŞARTLARI

İŞKUR tarafından aktarılan ilanlarda yer alan genel başvuru şartları ise şu şekilde:

– T.C. Vatandaşı olmak,

– İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

– 18 yaşını tamamlamış olmak,
– Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

– Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

BEKÇİ ALIMI YAPACAK 16 İL AÇIKLANDI

Kurumlar ve bulundukları iller ise şöyle:

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler