İşkur İş İlanları

Bekçi olmak isteyenler dikkat! 12 ilde en az ilköğretim mezunu alım yapılacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 12 ilde bekçi alımı yapılacağı açıklandı. Özel firmalar tarafından yapılacak olan alımlarda her kurum adaylar için bazı şartlar öne sürdü. Peki, bekçi alımı hangi şehirlerde yapılacak? Kurumlar adaylardan hangi şartları sağlamasını istiyor? Cevaplar haberimizde…

Özel firmalar İŞKUR üzerinden çok sayıda bekçi alım ilanı yayınladılar. 12 il için gerçekleşecek alımlara başvuracak olan adayların çalışacakları kuruma göre en az İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak şartlarını yerine getirmesi gerekiyor. Toplamda 20 kişinin alınacağı ilanlara başvurmak isteyen adaylar için kurum diğer şartlarını aşağıdan öğrenebilirler.

Bekçi olmak isteyen adayların sahip olması gereken özellikler

T.C. Vatandaşı olmak,

İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması (Engelli adaylar için gerekli şartlar ilan detaylarında belirtilmiştir)

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

İŞKUR üzerinden yayınlanan bekçi alım ilanlarına başvurmak için tıklayınız.

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir