İşkur İş İlanları

Belediye bünyesine KPSS şartsız 95 personel alımı yapılacak! Başvuru ne zaman?

Melikgazi Belediyesi personel alım ilanı yayınladı. Belediye tarafından yayınlanan ilanda 95 kişinin istihdamı sağlanacağı açıklandı. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar için başvuru şartları nelerdir? Son başvuru tarihi ne zaman?

Kayseri Melikgazi Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kurum dışı ilanlar kategorisinde personel alımı yapacağını açıkladı. 3 kişi engelli kadrosunda olmak üzere toplamda 95 kişinin istihdamını sağlayacak olan Belediye adayların 20 ile 50 yaş arasında olması gerektiğini açıkladı. Beden işçisi kadrosu için alım yapacak olan belediyeye başvurular ise 15 Haziran 2020 ile 17 Haziran 2020 tarihleri arasında online olarak kabul edilecek.

Müracaat Koşulları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

20 ile 50 yaş arasında olmak

Askerlik durum belgesi şartı aranır.

Fiili olarak yapılacak işin gereği erkek çalışan alınacaktır.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak şartı aranır.

İlçe sınırları içerisinde ikamet etmek

Fiili olarak yapılacak işin alanında tecrübeli olmak

En az ilkokul mezunu olmak

Görevini sürekli yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmadığını gösteri Sağlık Raporu

Arşiv ve Güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması ile göreve başlar

Herhangi Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli olmamak

Engelli personel alımına başvuran kişilerin iş gereğine uygun olarak çalışabilir durumda olması ve en az %40 engel raporunun bulunması gerekmektedir.

Görüşme Bilgileri:

Corona virüsü salgını nedeniyle talepler sadece belirtilen link üzerinden alınacaktır. Şahsen kargo, posta vb. şekilde yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Adaylar hazırlamış oldukları CV (Özgeçmiş) ve istenilen diğer bilgi ve belgeleri http://ulakbel.melikgazi.bel.tr/WebBasvuru/cvform#/ iletişim linkine 17/06/2020 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. Değerlendirmeler CV(Özgeçmiş), belgeler üzerinden yapılacaktır.

İLAN METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler