Gündem

Belediye corona virüsü tedbirlerine uyulmayınca bankları söktü!

Türkiye’de son olarak 191’e çıkan corona virüsü (Covid-19 ) vakası endişeleri arttırdı. Sosyal izolasyon yöntemi ile virüsün yayılmasını durdurmaya çalışan ülkemizde, yaşlılar yetkililerin “evden çıkmayın” sözünü dinlemiyor. Denizli’de yaşlıların kalabalık şekilde sokakta olduğu görülünce, belediye bankları söktü.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından son verilere göre Türkiye’de corona virüslü vaka sayısının 191’i bulduğu, virüs yüzünden ise 3 kişinin öldüğü bildirildi. Özellikle yaşlıların ve kronik rahatsızlığı bulunanların risk gurubunda bulunduğu virüse karşı yetkililer “evden çıkmayın “ uyarısı yapmaya devam ediyor. Ancak Denizli’de yaşlılar tarafından yapılan bu uyarıların dikkate alınmadığı görüldü. Denizli Bayram Yeri Meydanı’nda kalabalık halde bulunan yaşlılara karşı Belediye çareyi ilginç bir yöntemde buldu.

20 bank söküldü

Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri yaşlıları eve gitme konusunda ikna edemeyince yaklaşık 20 bankı söktü. Bankların sökülmesinin ardından meydan, bomboş kaldı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir