İşkur İş İlanları

Belediye en az ilkokul mezunu büro işçisi alacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinde, Sandıklı Belediyesi Hüdai Kaplıcaları İşletme Müdü Sadi İşletmesi büro işçisi alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olan adayların başvurabileceği belirtildi. 19 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan ilana son başvuruların 26 Nisan 2021 tarihinde yapılabileceği belirtildi.

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından büro işçisi kadrosu için personel alım ilanı yayınlandı. Kadroya 18 yaşını doldurmuş olan adayların başvurabileceği belirtildi. Söz konusu ilanda CORONAVİRÜS- COVID-19 salgını nedeniyle başvuru şartlarını taşıyan adayların ; İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapabileceği bildirildi.

Başvuru şartları nelerdir?

1. Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun (Ruhsal ve Fiziksel) olmaması ve 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, ulaşım sorunu bulunmamak.
2. Büro İşçisi meslek alanında en az 3 yıl çalışmış ve çalıştığını gösterir güncel SGK Tescil ve Hizmet Dökümünü ibraz etmek.
3. Büro İşçisi meslek başvuru yaş sınırı; 18 yaşından büyük, 45 yaşından gün almamış olacaktır.
4. Erkek adaylar için tercihen Askerlik hizmetini yerine getirmiş olmak.
5. B sınıfı sürücü belgesi olup seyahat engeli bulunmamak.
6. En az öğrenim seviyesi: İlköğretim – En çok öğrenim seviyesi: Ortaöğretim
7. Mesleğin kalite ve verimlilik gereksinimlerine uygun olarak, meslek alanı ile ilgili gelişmeleri takip ederek uygulamak.

İLAN DETAYLARINI ÖĞRENMEK VEYA İLANA BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler