İşkur İş İlanlarıKamu Haberleri

Belediye KPSS 50 puanla memur alımı yapacak! Son başvuru ne zaman?

Şenkaya Belediye KPSS en az 50 puanla boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sözlü sınav yöntemi ile yapılacağı belirtilen alım ilanına başvurular 18 Mayıs 2020 tarihinden 22 Mayıs 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilir. Belediyede memur olarak çalışmak isteyen vatandaşlar için başvuru detayları haberimizde…

Şenkaya Belediyesi muhasebeci, veri hazırlama ve kontrol işletmeni ve bilgisayar işletmeni kadroları için kadın, erkek fark etmeksizin eleman alımı gerçekleştirecek. Kadrolara başvuru yapabilmek için 2018 yılında düzenlenen KPSS sınavına girmiş ve taban 50 puanı almış olmak gerekiyor. Ayrıca kurum adaylardan en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması olma şartını sağlamasını bekliyor. Başvuru şartlarını taşıyan vatandaşlar en geç 22 Mayıs 2020 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

BAŞVURU ŞARTLARI

Muhasebeci

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Muhasebe, Muhasebe ve denetim, Muhasebe ve finans yönetimi veya Muhasebe bilgi sistemleri programlarının herhangi birinden mezun olmak

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İktisat, İşletme veya Maliye programlarının herhangi birinden mezun olmak

Bilgisayar İşletmeni

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri, Bilgi ve belge yönetimi veya Bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği programlarının herhangi birinden mezun olmak.

BAŞVURU İÇİN ÖZEL ŞARTLAR

a) İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, asgari KPSS puanını almış olmak,

b) Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

c) Veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile Bilgisayar işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek,

d) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

BAŞVURU ESNASINDA ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

Başvuru formu Kurumumuzdan veya Belediyemizin www.senkaya.bel.tr internet adresinden temin edilecektir. Başvuru formuna aşağıdaki belgeler eklenecektir.
a) Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

b) Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

c) KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı,

d) Erkek Adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

e) Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

f) 2 adet biyometrik fotoğraf, (1 adedi forma yapıştırılacak)

g) Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.)

h) Veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile Bilgisayar işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğüne dair transkript belgesi aslı veya noter onaylı örneği. (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir.)

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Adaylar sözlü sınava katılabilmek için;

Adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile 18.05.2020 tarihinden 22.05.2020 Cuma günü saat 17.00 ye kadar (mesai günlerinde 08.00 – 17.00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.
Adaylar başvuru belgelerini:

Elektronik ortamda, Belediyemiz www.senkaya.bel.tr internet adresine,

Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Şenkaya Belediye Başkanlığı Şenkaya / ERZURUM adresine gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

İLAN TAM METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler