İşkur İş İlanları

Belediye KPSS en az 50 puanla açıktan memur alımı yapacak!

Kulu Belediye Başkanlığı, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla memur alımı yapacağını açıkladı. Belediye KPSS en az 50 puanla yapılacak olan alım için başvuruların 20 Nisan 2020 ile 24 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi. Peki, kurumun adaylardan beklediği diğer başvuru şartları neler?

Kulu Belediyesi, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, memur, avukat meslek dallarında olmak üzere 9 memur alımı yapılacağını duyurdu. En az lise mezunu olanların başvuru yapabileceği belirtilen ilanda adayların en geç 24 Nisan 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerektiği bildirildi.

Başvuru Şartları:

İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2018 yılı Kamu personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanlardan unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,
Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,
Veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadroları için Milli Eğitim Bakanı onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar gördüğünü belgelemek

Başvuru Tarihi ve Yeri

Adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile 20.04.2020 ile 24.04.2020 Cuma günü saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde 08.00-17.00 saatleri arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvurular Kulu belediyesine şahsen yapılacaktır. Eksik evrakla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Ayrıca, iadeli taahhütlü veya posta yolu ile başvuru belgeleri Kulu Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğüne gönderilebilir veya www.kulu.bel.tr internet adresine online yapılabilir.

İlan Metnine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir