Personel Alımı

Belediye KPSS Puansız Engelli Personel Alımı Gerçekleştirecek! İşte Başvuru Şartları

İŞKUR üzerinden açılan ilana göre, Beyoğlu Belediyesi, engelli personel istihdam edileceği belirtildi. Belediyenin ilanına müracaatlar 19 Nisan'da başlamıştır ve son başvuru tarihi ise 19 Mayıs olarak açıklanmıştır. KPSS puanı istenmiyor ve adayların en az ilköğretim okulu mezunu olması gerekiyor. İşte, Beyoğlu Belediyesi tarafından açılan ilana dair önemli detaylar...

Beyoğlu Belediyesi’nin İŞKUR üzerinden duyurduğu ilana göre, engelli personel istihdamı gerçekleştirilecektir ve müracaat için adayların birkaç şartı tamamlaması gerekmektedir. Belediye, 13 adet personel alımı yapacak ve başvuru tarihleri de 19 Nisan ile 19 Mayıs arasındadır.

NASIL BAŞVURULACAK?

Adaylar, yalnızca elektronik ortamdan başvuru yapabilecek. Başvuruda bulunmak isteyenler, özgeçmişlerini info@beyogludonusum.com.tr mail adresine göndermesi gerekmektedir, aksi takdirde başka türlü bir başvuru kabul edilmeyecektir. Özgeçmişlerin değerlendirilmesinden sonra uygun adaylar, görüşmeye çağırılacaktır.

BAŞVURU TARİHİ VE MÜLAKAT ADRESİ

Başvurular 19.04.2020 – 19.05.2020 arasında yapılabilecek.

Görüşme Mülakat Bilgileri: Şahkulu Mahallesi Meşrutiyet Caddesi Beyoğlu Belediyesi Binası No: 121 Beyoğlu/İstanbul

ADAY ŞARTLARI

-İşitme, görme, zihinsel özürlü ve astım hastası olmayacak

-İlkokul veya lise mezunu

-Askerliğini yapmış

-İstanbul’da ikamet ediyor olmak

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler