İşkur İş İlanları

Belediye KPSS Puansız Sürekli Personel Alımı Yapacak! Son Başvuru 15 Mayıs

İŞKUR üzerinden Bursa Osmangazi Belediyesi tarafından verilen ilanda, KPSS puansız sürekli personel alınacağı belirtildi. İlana müracaatlar 11 Mayıs itibariyle başladı ve son başvuru tarihi de 15 Mayıs olarak açıklandı. Osmangazi Belediyesi tarafından açıklanan genel şartlar, istenen belgeler ve tüm detaylar haberimizde mevcut...

İŞKUR üzerinden Bursa Osmangazi Belediyesi tarafından yayınlanan ilanda, 10 sürekli personel istihdam edileceği yer aldı. Başvurular 11 Mayıs’ta başladı ve son başvuru tarihi de 15 Mayıs olarak açıklandı. Belediye tarafından alınacak 10 sürekli personel için KPSS puanı istenmiyor.

İŞKUR’dan verilen ilanda, son başvuru tarihi 15 Mayıs’a kadar müracaatların ilgili adrese iletilmesi şartı koşulmuştur.

GENEL ŞARTLAR

-Emekli olmamak,

-Emeklilik şartları taşımamak,

-Bedenen sağlıklı olmak,

-Arşiv araştırması yönetmelik şartlarına haiz olmak,

-Vardiyalı çalışma şartlarına uygun olmak,

-Herhangi bir bulaşıcı hastalığı taşımamak.

İLANA NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Bursa Osmangazi Belediyesi’nin İŞKUR üzerinden verdiği ilanda, müracaatın Soğanlı mahallesi, Dr. Sadık Ahmet Caddesi No: 388/2 Osmangazi/ BURSA adresine, kendilerinden istenen belgelerle İnsan Kaynakları Uzmanı Fatih Topkaya’ya ulaşarak gerçekleştirebileceği belirtildi.

BAŞVURUDA GEREKLİ BELGELER

-Kimlik fotokopisi,

-Adli Sicil kaydı,

-Askerlik Belgesi,

-SGK hizmet dökümü

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler